Producent odzieży medycznej • Cena: 60 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2023
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam biznes – producent odzieży medycznej
Firma powstała we wrześniu 2023 roku i zajmuje się produkcją odzieży premium dla branży medycznej, kosmetycznej i weterynaryjnej. W ofercie firma posiada autorskie projekty uniformów damskich oraz męskich w szerokiej gamie kolorystycznej oraz fartuchy medyczne. Odzież charakteryzuje się najwyższą jakością włoskiego materiału przez co dostarczane produkty cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród osób doświadczonych w branży jak i studentów kierunków medyczno-kosmetycznych w całej Polsce i na świecie. Niepowtarzalny krój uniformów idealnie dostosowujący się do sylwetki, a funkcjonalności którymi odróżniamy się na polskim rynku czynią z nas jednego z najbardziej innowacyjnych pod tym względem producentów odzieży medycznej.
Nasze produkty dopracowane są w najmniejszym detalu co zostało zauważone i docenione podczas wielu wydarzeń medycznych i to pomimo niedługiego czasu na rynku.
Współpracujemy z wieloma znanymi influncerami z branży medycznej – Instagram oraz Facebook, którzy wspierając nas swoim doświadczeniem pomagają nam rozwijać się na platformach cyfrowych
i docierać do coraz szerszego grona odbiorców.
Współpracujemy również ze znaną w Polsce firmą marketingową w zakresie reklamy, kampanii reklamowych oraz współtworzenia contentu i rozpoznawalności marki w social mediach.

Cena zawiera:
Know-how – czyli opiekę posprzedażową do 60 dni. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na początku
w przejmowaniu i prowadzeniu biznesu, tj.: przeniesieniu produkcji w inne miejsce, znalezieniu lub skontaktowaniu Cie z naszą firmą marketingową, fotografem, copy writerami, influencerami czy modelami współpracującymi z nami w ramach budowania naszej marki.
Know-how – czyli przekazanie planu rozwoju marki o kolejne produkty, materiały, gamę nowych kolorów oraz dodatkowe akcesoria identyfikujące nas na rynku. Pomożemy wprowadzić
Ci przygotowaną przy współpracy z największymi profesjonalistami strategię ekspansji zarówno
na polski jak i zagraniczny rynek.
Prawa do marki
Social media – Facebook; Instagram
Strona internetowa
Sklep internetowy
Pełną dokumentację techniczną wraz z kompletną rozmiarówką
Kontakty do dostawców półproduktów najwyższej jakości oraz najlepszej ceny
Magazyn gotowych produktów wielkości ok. 150 kompletów odzieży.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

30 dni


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków