Portal z branży blockchain i sztucznej inteligencji • Cena: 2 500 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2023
 • Liczba pracowników: 0
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam portal zajmujący się tematyką branży blockchain i sztucznej inteligencji. Portal jest na wczesnym etapie rozwoju (istnieje stosunkowo krótko, od lutego 2023). Zacząłem tworzyć portal ze względu na zainteresowanie tą tematyką oraz rosnącą popularność wokół tych branż. Finalnie powodem sprzedaży jest brak czasu na tworzenie treści oraz rozwijanie portalu.

Portal z dużym potencjałem rozwojowym, nazwa domeny blockai.pl jest dobrze związana z tematyką blockchain i sztucznej inteligencji. Jest krótka, łatwa do zapamiętania i potencjalnie może przyciągnąć uwagę użytkowników (block - od blockchain, ai - od sztucznej inteligencji). Portal posiada gotową strukturę, przygotowaną na płatnym szablonie Wordpress (wartość około 300 zł).

Założeniem funkcjonowania portalu było tworzenie rankingów, poradników, recenzji oraz artykułów informacyjnych. Na portalu udostępnione jest 8 artykułów. Ruch odwiedzających użytkowników wynosi średnio 2-3 osoby dziennie. Hosting oraz domena są wykupione do końca stycznia 2024.

Główną ideą monetyzacji portalu jest nastawianie na wpływy z afiliacji, płatne współprace, reklamy i posty sponsorowane w branży blockchain oraz sztucznej inteligencji. W przyszłości monetyzację można rozwinąć o sprzedaż produktów.

Cechy i możliwości portalu:
- przygotowana struktura portalu z możliwością dalszego rozwoju,
- solidna baza technologiczna z wykorzystaniem popularnej platformy Wordpress,
- możliwość rozszerzenia treści i dotarcia do większej grupy odbiorców,
- potencjał generowania wpływów z afiliacji, reklam, płatnych współprac, postów sponsorowanych oraz sprzedaży produktów,
- branże takie jak Blockchain oraz Sztuczna Inteligencja cieszą się rosnącym zainteresowaniem,
- nazwa domeny blockai.pl to podwaliny do zbudowania znanej marki. Nazwa jest łatwa do zapamiętania i może przyciągać uwagę użytkowników szukających informacji związanych z blockchainem i sztuczną inteligencją.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

1 miesiąc.


Powód sprzedaży

Brak czasu na tworzenie treści oraz rozwijanie portalu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków