Polska marka kocyków dla dzieci Hi Pandi • Cena: 15 000 zł
 • Przychody: 0 zł
 • Dochody: 0 zł
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż gotowa marka wraz ze wzorami i gotowymi produktami: kocyki, poduszki, rożki dla dzieci.

OPIS
Polska marka kocyków, poduszek i rożków dla dzieci z możliwością rozwoju o kolejne produkty. Produkt celujący w półkę premium, produkowany w Polsce i z polskich materiałów.

Wszystkie "elementy" potrzebne do marketingu i rozwoju są gotowe, trzeba jedynie poświęcić sporo czasu i energii, aby rozwinąć markę. Produkty sprzedawały się całkiem dobrze w okresie jesienno-zimowym, nawet na Allegro, szczególnie jako zestawy kocyk + poduszka. Na ten moment wyprzedały się prawie wszystkie poduszeczki, a z braku czasu nie zamawiam już kolejnej partii.


Nieruchomości i urządzenia

CZEGO DOTYCZY SPRZEDAŻ
1. Logo (zarejestrowany znak towarowy) i około 20 autorskich wzorów.
2. Produkty: 56 kocyków 100x140, 121 kocyków 75x100, 92 rożki niemowlęce 75x75, 1 poduszeczka 35x50, kilkaset worków-plecaków z logo, e-book promocyjny napisany przez mamę copyrightera na zlecenie.
3. Social media: profile na FB i Instagramie - od dawna nie były aktualizowane, ale mają już za sobą akcje influencerskie i linki prowadzące do nich.
4. Strona www - pliki strony, wymaga aktualizacji i postawienia na serwerze.
5. Domena.
6. Konto Allegro - opcjonalnie.
7. Konsultacje marketingowe i wsparcie posprzedażowe.
8. Przypisane oficjalne kody kreskowe GS1.
9. Zdjęcia z kilku sesji fotograficznych + mockupy do tworzenia zdjęć nowych wzorów.


Wsparcie posprzedażowe

W ramach wsparcia jestem w stanie udzielić kilku konsultacji marketingowych, aby pomóc nabrać rozpędu. Dodatkowo ustawienia techniczne jak integracje czy zarządzanie magazynem, również pomogę, o ile są to systemy, w których działałem wcześniej.

Mogę też zaoferować preferencyjne ceny na fulfillment (magazyn + obsługa zamówień) lub obsługę kont na marketplace'ach (ale tę drogę szczerze odradzam, lepiej skupić się na sprzedaży w SM i własnym sklepie).


Powód sprzedaży

Prowadzę agencję reklamową Pryzmat Media oraz fulfillment MindPack. Dodatkowo mam kilka projektów na boku i zdecydowałem, że części muszę się pozbyć, bo po prostu nie mam czasu.

Hi Pandi to fajna marka i ma duży potencjał, ale nie do końca nadaje się do sprzedaży na marketplace'ach takich jak Allegro czy Amazon, a tym głównie zajmuje się moja agencja.

Jest to produkt celujący bardziej w półkę premium i będzie wymagał zbudowania obecności w internecie (social media) oraz własnego sklepu, aby rozwijać markę i zwiększać sprzedaż.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków