Platforma e-learningowa do nauki lotniczego języka angielskiego • Cena: 470 000 zł
 • Przychody: 200 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Sprzedam unikatową platformę e-learningową do nauki operacyjnego, lotniczego języka angielskiego ICAO/EASA Aviation English w stosunku do pilotów liniowych, pilotów general aviation, lotnictwa publicznego, pilotów zawodowych oraz turystycznych.

Platforma świetnie się sprzedaje w Polsce, oferowana platforma jest w 100% gotowa do sprzedaży poza granicami kraju. Platforma e-learningowa jest przygotowana w języku angielskim, posiada produkty rozpoznawane oraz honorowane w niemalże 200 krajach na świecie.

Osadzona na szybkich serwerach, wszelkie kwestie prawne/regulaminy zaprojektowane przez profesjonalne biuro radców prawnych oraz przetłumaczone na język angielski. Finalnym produktem każdego z pakietu platformy e-learningowej jest tzw. egzamin z lotniczego języka angielskiego, gdzie obecni właściciele poosiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do przyjmowania oraz wystawiania certyfikatów w stosunku do pilotów liniowych, pilotów general aviation, lotnictwa publicznego, pilotów zawodowych oraz turystycznych. Docelowo sprzedajemy jeden projekt firmy w postaci platformy e-learningowej osadzonej na domenie. Możliwa sprzedaż projektu oraz realizacja samych egzaminów ICAO dla przyszłego inwestora.

W Europie istnieje niewiele tego typu projektów, mimo dużego zapotrzebowania.
Z chęcią udzielę szczegółowych informacji dotyczących idei oraz filozofii działania oraz zapotrzebowania na platformę do nauki operacyjnego języka angielskiego.


Nieruchomości i urządzenia

Platforma e-learningowa, domeny, polityka prywatności, regulaminy, wszelkie aspekty prawne, konta social media.


Wsparcie posprzedażowe

Realizacja egzaminów na potrzeby przyszłego właściciela.


Powód sprzedaży

Potrzeba inwestycji środków do promocji zagranicznej.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków