Pizzeria z dostawą - Warszawska Wola • Cena: 59 000 zł
 • Przychody: 550 000 zł
 • Dochody: 120 000 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dobrze prosperującą i rozwijającą się pizzerię nastawioną na dostawę pizzy do Klientów, zlokalizowaną na warszawskiej Woli. Liczba mieszkańców w strefie dostaw pizzerii to ok 160 tyś osób.

Sprzedaż stabilnie rośnie na poziomie ok 8-10% co miesiąc. Pizzeria została otwarta w zeszłym roku, zdobyła silną pozycje na rynku i bardzo dobrze się rozwija. Jej koncepcja w całości została opracowana przez ekspertów z dziedziny gastronomi, marketingu i biznesu oraz wdrożona w życie ze wszystkimi szczegółami.

Obecnie baza Klientów to ok 2 tysiące osób i ciągle dynamicznie się powiększa, większość to powracający Klienci dokonujący częstych zamówień.

Posiadamy bardzo dobre opinie we wszystkich serwisach internetowych: Pyszne.pl 5 gwiazdek, nasza strona www 5 gwizdek, Google 4,8 gwiazdek, Uber Eats 4,8 gwiazdek.

Posiadamy aktywnie prowadzone konta na FB oraz Instagram.

Pizzeria pracuje według opracowanych i spisanych procedur, dzięki czemu jest w stanie zapewnić stałą wysoką jakość zarówno wypiekanych pizz jak i obsługi Klienta oraz szybko wdrożyć nowy, nawet niedoświadczony personel do pracy.

Menu zostało wypracowane w taki sposób, aby maksymalizować sprzedaż, a produkcja pizz jest realizowana według spisanych precyzyjnych instrukcji zapewniających powtarzalność – każda pizza zawsze smakuje tak samo.

Biznes ma bardzo duży potencjał rozwoju, zarówno obecnego lokalu jak i otwierania nowych lokali jako sieć pizzerii.

Posiadamy koncesję na alkohol 4,5%.

Obecnie sprzedaż w skali roku to ok 550 tys, ale stale rośnie, więc będzie to wartość dużo wyższa. Przy tych obrotach dochód w skali roku to ok 120 tys przy zaangażowaniu właścicieli w prowadzenie pizzerii, ale ta kwota też stale rośnie więc docelowo należy spodziewać się dużo większej wartości.

Sprzedajemy ten dobrze prosperujący i rozwijający się biznes z ogromnym żalem. Powodem jest nagła zmiana sytuacji w życiu prywatnym właścicieli, która z dnia na dzień spowodowała niemożność zajmowania się dalszym prowadzeniem i rozwojem biznesu. Chcemy go oddać w dobre ręce, które w pełni wykorzystają jego potencjał.


Nieruchomości i urządzenia

Koncepcja tej pizzerii w całości została opracowana przez ekspertów z dziedziny gastronomi, marketingu i biznesu oraz wdrożona w życie ze wszystkimi szczegółami. Taki właśnie kompletny, funkcjonujący biznes oferujemy do sprzedania. W jego skład wchodzą między innymi:
- marka (nazwa, logo, system identyfikacja wizualnej),
- koncepcja marketingowa,
- łatwy do zapamiętania nr telefonu,
- własna strona www z systemem zamówień oraz aplikacją mobilną do zamówień,
- platformy sprzedażowe (Pyszne.pl, Uber Eats),
- baza zadowolonych i lojalnych klientów,
- receptury produkcji pizz,
- źródła pozyskania składników,
- wszystkie procesy wewnętrzne,
- system POS,
- pełne wyposażenie kuchni (piec do pizzy, stół pizzerski, lodówki, zlewy, blaty robocze, kompletne wyposażenie kuchni i magazynku itp.),
- pełne wyposażenie sali sprzedaży (stoliki, krzesła, ogródek, lodówka na napoje itp.),
- skuter do realizacji dostaw wraz z miejscem garażowym oraz torby dostawcze i terminale mobilne,
- lok 38 m2 wraz z oddzielny pomieszczeniem na śmieci oraz dodatkowym ogródkiem (lokal nie jest duży bo pizzeria koncentruje się na dostawach).


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy pełne wdrożenie nowych właścicieli w system działania pizzerii wraz z pełnym przeszkoleniem oraz wszelką pomocą.
Przekażemy wszystkie kontakty biznesowe (dostawcy, miejsca zakupu składników itp.).


Powód sprzedaży

Sprzedajemy ten dobrze prosperujący i rozwijający się biznes z ogromnym żalem. Powodem jest nagła zmiana sytuacji w życiu prywatnym właścicieli, która z dnia na dzień spowodowała niemożność zajmowania się dalszym prowadzeniem i rozwojem biznesu. Chcemy go oddać w dobre ręce, które w pełni wykorzystają jego potencjał.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków