Pizzeria - Olsztyn • Cena: 100 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników: 7
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię dobrze prosperującą pizzerię na licencji renomowanej, sprawdzonej marki Telepizza. Lokal posiada od wielu lat stałych klientów, współpracuje ze szkołami (organizując warsztaty dla dzieci), firmami (dostarczając posiłki). Ze względu na dość dużą powierzchnię około 156 m2, daje możliwość organizowania imprez typu urodziny, spotkania biznesowe. Jest on urządzony w stylu zgodnym z wytycznymi sieci. Przed budynkiem - letni ogródek, zwiększający sprzedaż w okresie letnim.

Franczyzodawca udziela wsparcia w sprawach administracyjnych, personalnych, prawnych i marketingowych. Szkoli ponadto przyszłego franczyzobiorcę z zakresu zarządzania biznesem, obsługą klienta i marketingu. Dzięki sprawnie działającemu logistycznemu systemowi dostaw franczyzobiorca ma dostarczone do placówki najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach.

Lokal położony jest w Olsztynie, w ciągu lokali usługowych i sklepów, po drugiej stronie ulicy znajduje się Netto, blisko wyższa uczelnia i szkoły, co czyni tę lokalizację bardzo atrakcyjną. Cena do negocjacji.


Nieruchomości i urządzenia

Międzyinnymi dwa samochody Skoda Citigo ułatwiające dystrybucję zamówień.


Wsparcie posprzedażowe

Franczyzobiorca otrzymuje wsparcie w postaci szkoleń z zakresu zarządzania biznesem obsługi klienta i marketingu. Franczyzodawca pomaga w sprawach administracyjnych, personalnych i prawnych.
W odróżnieniu od konkurencyjnych systemów franczyzowych na polskim rynku Telepizza udziela codziennego wsparcia nie tylko w początkowym okresie, ale również w kolejnych latach prowadzenia własnego lokalu.
Dodatkowo ze swojej strony oferuję pełne przeszkolenie kupującego i pomogę we wszystkich sprawach związanych ze zmianą właściciela.


Powód sprzedaży

Rozwój sklepu w innej branży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków