Piekarnia założona w 1990 -mazowieckie • Cena: 7 500 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1990
 • Liczba pracowników: 20
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem inwestycji jest dobrze funkcjonująca, dochodowa piekarnia w woj. mazowieckim z zagwarantowanymi polskimi odbiorcami.
Piekarnia założona w 1990 roku o wysokiej renomie w okolicy. Obiekt rozbudowywany jest o nowe linie technologiczne. W piekarni pracują menadżerowie i pracownicy odpowiedzialni za rozwój biznesu, gwarantujący ciągłość pracy.

Szczegółowy opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji, w województwie mazowieckim, przy granicy z Warszawą. Jest w pełni wyposażona w specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości i posiada stałych wieloletnich odbiorców, których z roku na rok przybywa.
W samej piekarni funkcjonuje sklep firmowy. Nieruchomość jest regularnie rozbudowywana o nowe linie technologiczne.
W obiekcie pracuje zespół pracowników, którzy samodzielnie prowadzą biznes i są związani z przedsiębiorstwem od dłuższego czasu.

Obecnie piekarnia funkcjonuje w oparciu o pracę jednozmianową (20 pracowników)
Powierzchnia działki: 1474 m2
Powierzchnia piekarni: 700 m2
Powierzchnia dwóch mieszkań przynależnych do piekarni: 2x240 m2

Na terenie obiektu znajduje się sklep, pomieszczenia biurowe, socjalne, archiwum i piwnica. Na terenie działki znajduje się garaż na dwa samochody osobowe oraz miejsca parkingowe m.in. dla samochodów dostawczych i klientów piekarni.

Wszystkie maszyny i flota, zostały zamortyzowane.

Istnieje możliwość rozbudowy piekarni o biznes cukierniczy, są wolne metry na wstawienie odpowiednich maszyn.Wartość inwestycji to 7,5 mln PLN brutto.
Piekarnia przynosi zyski na poziomie powyżej 2,4 mln rocznie.
Zysk w skali roku powyżej 0,6 mln zł.
Roczna stopa zwrotu 9,6%

Położenie obiektu pozwala na swobodne dostawy towaru do 60 różnych odbiorców. Głównymi odbiorcami są: Topaz, Carrefour, Kaufland, Lewiatan, Kulfon i wiele innych.

Oferujemy sprzedaż zorganizowanej piekarni oraz wsparcie formalne przy zawieraniu transakcji. Cena wywoławcza za nieruchomość to 7,5 mln PLN.


Zapraszam do kontaktu.
Anna Kolendo [dane ukryte]

Oferta biura ALN Nieruchomości. Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję.
Powyższy opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Emerytura

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków