Odstąpie lokale gastronomiczne ze sprzetem Wroclaw



 • Cena: 240 000 zł
 • Przychody: 2 640 000 zł
 • Dochody: 240 000 zł
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 14
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry.
Odstąpię dwie ciągle prosperujące - dochodowe restauracje we Wrocławiu w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Biznes prowadzony jest od 2017 roku. Powodem chęci sprzedaży (odstępne) jest zmiana profilu działalności m.in. z powodów prywatnych.

Biznes jest dochodowy co przedstawiają dokumenty ze wszystkich lat. Przeszliśmy przez mnóstwo scenariuszy (m.in pandemia) zostały wybrane te najbardziej odpowiednie i opłacalne dla prowadzenia tego typu gastronomii (minimalizacja kosztów i więcej).

Lokale nie wymagają jakichkolwiek dodatkowych inwestycji, remontów, doposażenia. Potencjalny nabywca wchodzi i zaczyna zarabiać od pierwszego miesiąca. Obecnie biznes nie wymaga codziennej obecności w lokalach. Wszystko jest zorganizowane tak, że można kontrolować biznes zdalnie (pełne okamerowanie, system POS itd.). Z naszej strony pełna transparentność. Przekazujemy cała wiedzę, know-how, raporty finansowe.

Profesjonalna strona internetowa oraz bardzo dobrze rozbudowane social media (osobne profile na Faceboku dla lokali - łączna liczba polubień 6,3 tys.- osiągnięte przez docelową poprawnie skierowaną i kosztowną kampanię marketingową, ogromna baza stałych klientów.) W lokalach możliwa jest organizacja spotkań okolicznościowych typu komunie, chrzciny, stypy. Profile w Google posiadają kilkaset pozytywnych komentarzy. Podpisane umowy na bardzo atrakcyjną stawkę prowizyjną z Uber Eats, Pyszne, Wolt. Dodatkowym atutem jest możliwość przejęcia marki z zastrzeżonym logiem na 10 lat, które jest rozpoznawalne praktycznie w całym mieście, w swojej branży, profilu sprzedaży. Jest również możliwość tworzenia nowego pomysłu (marki) na bazie stałych klientów, kontaktów i atrakcyjnych lokalizacjach. Decyzja należy do ewentualnego nowego właściciela.

Szybki zwrot z inwestycji. Zapraszam do kontaktu. W przypadku braku odpowiedzi, uprzejmie proszę o SMS – oddzwonię.


Nieruchomości i urządzenia

Lokale posiadają odpowiednio 100m2 (lokalizacja w centrum Wrocławia) oraz 139m2 (atrakcyjne rozwijające się osiedle we Wrocławiu). W lokalu na osiedlu jest możliwość wystawiania co sezon ogródka letniego. Czynsze wynoszą odpowiednio 8000 netto (lokal 100m2) oraz 6780 netto (lokal 139m2). Wynajmujący lokale bardzo ugodowi i chętni do rozmów.
Udostępnimy dla zainteresowanych w wiadomości prywatnej wszelkie wyposażenie lokali, oraz profesjonalne projekty i wszelkie zezwolenia (piece konwekcyjno-parowe, grille, lodówki, zamrażarki, zmywarki, wyparzarki, ekspresy do kawy, wyciągi, klimatyzacje, profesjonalne wentylacje). Sale i ogródki również w pełni wyposażone w stoły, krzesła, ławy, oświetlenie i inne.


Wsparcie posprzedażowe

Know how.


Powód sprzedaży

Powody prywatne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków