Odstąpię bar fast food kebab - wysoki standard • Cena: 40 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię dobrze prosperujący bar z kebabem na terenie Częstochowy w dzielnicy Raków. Lokal ma powierzchnię ok. 40 m2, wyremontowany 1,5 roku temu, wysoki standard. Przyszły właściciel może się spodziewać niskiego czynszu, stałych klientów oraz sporo pracy. To dobra inwestycja za stosunkowo niski koszt odstępnego.

ODSTĘPNE: 40.000 zł netto (czterdzieści tysięcy zł)

Wystarczy kupić kasę fiskalną, wpłacić 3 miesięczną kaucję za lokal i można zaczynać. Orientacyjny czas od sprzedaży do otwarcia to ok. 7 dni.
Możliwości rozwoju:
Gastronomia wymaga zaangażowania właściciela w dbanie o poprawne funkcjonowanie lokalu. Stwarza jednak pewne możliwości rozwoju np. otwarcie kolejnych punktów pod jednym szyldem. To daje gwarancję niższych cen u dostawców oraz innych przywilejów wynikających z posiadania większej ilości lokali.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal składa się z sali dla klientów, zaplecza oraz wc dla klientów i obsługi. Nowa stolarka okienno-drzwiowa, na podłogach płytki, nowe meble, obiekt posiada wentylację i klimatyzację. Wysoka jakość wykończenia wnętrza, dobre oświetlenie. Posiadamy wszystkie odbiory sanepidu.

Lokal jest wyposażony w meble, bar, stoły, krzesła, kanapy, 2 opiekacze do mięsa, profesjonalny nóż elektryczny, 2 grille kontaktowe, okap, frytownicę, ladę sałatkową, lodówkę z zamrażarką, zmywarkę, lodówkę na napoje, alarm, nowoczesny monitoring, 2 telewizory, wentylację, klimatyzację, na zewnątrz reklamy w tym kaseton podświetlany. Wszystko sprawne i w doskonałym stanie.


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję wsparcie posprzedażowe w postaci przekazania kontaktów do dostawców, hurtowni, przedstawicieli handlowych, nauka obsługi urządzeń gastronomicznych, instrukcje przygotowywania potraw, możliwość przekazania kart stałego klienta, ulotek, fan page w mediach społecznościowych, numeru telefonu do zamówień na wynos.


Powód sprzedaży

Rozwiązanie spółki, lokal jest jednym z przedmiotów działalności spółki.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków