Nowoczesna marka z branży cukierniczej • Cena: 200 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesna marka z branży cukierniczej oraz sklep internetowy. Marka posiada szerokie portfolio najwyższej jakości produktów oraz różnorodną gamę eleganckich opakowań prezentowych i jednostkowych. Cały brand zaprojektowany jest z wysoką starannością, oferta przygotowana jest dla różnorodnych odbiorców, począwszy od klienta detalicznego, poprzez pary przygotowujące się do wesela, hotele, restauracje, aż po działy marketingowe dużych firm.
Mimo stosunkowo krótkiej działalności możemy pochwalić się zrealizowanymi zamówieniami dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak największa komercyjna stacja TV, luksusowe warszawskie hotele, działy marketingowe znanych korporacji kosmetycznych i farmaceutycznych. Marka pokazywana była także na wielu imprezach targowych, gdzie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem sprzedażowym.
Marka posiada aktywne profile na Instagramie (5,9 tys followersów) oraz Facebooku (5,6 tys followersów).

Możliwości rozwoju:
Dalszy rozwój marki przewiduje rozbudowanie działalności B2B, a także uruchomienie własnych punktów sprzedaży detalicznej, w których zaprezentowana zostanie cała barwna i elegancka kolekcja słodkości.
Poczynione zostały pierwsze kroki w celu znalezienia odpowiedniego lokalu na pierwszy butik w Warszawie. Mamy także dość precyzyjne plany co do projektu wnętrza i ekspozycji produktów w butiku oraz promocji butiku w formie kampani PR-owej.
W najbliższych miesiącach nasze działania skoncentrowane będą na rozbudowaniu linii słodyczy zdrowych, o obniżonej wartości kalorycznej, bezcukrowych, zdrowych dla zębów, z dodatkiem błonnika, mikroelementów, itd.


Nieruchomości i urządzenia

W skład kolekcji wchodzi ponad 80 asortymentów, w różnych opcjach gramaturowych, zestawy i opakowania prezentowe. Przygotowane są takie detale jak bileciki dodawane do zakupów, papier firmowy, torebki papierowe, schematy promocyjne. Cała oferta bardzo estetycznie zaprezentowana jest w kilku katalogach skierowanych dla poszczególnych grup klientów.
Aktualna wartość magazynu to około 50 tys zł. Całkowity termin przydatności do spożycia większości produktów to ok. 1 rok.
Marka prowadzona przy pełnej księgowości. Wdrożony program magazynowo-handlowy WAPRO.
Obecnie biuro i magazyn znajduje się koło podwarszawskich Łomianek, w przypadku sprzedaży marka będzie musiała znaleźć inną lokalizację.


Wsparcie posprzedażowe

Zależy nam na dalszym rozwoju marki, analogiczny biznes osiągnął ogromny sukces za oceanem. Dlatego oferujemy pełne wsparcie posprzedażowe.


Powód sprzedaży

Marka potrzebuje inwestora, który pomoże jej wypłynąć na szersze wody i zakceleruje rozwój. Branża jest dosyć konkurencyjna, ale jej wartość z roku na rok systematycznie się zwiększa. Dlatego poszukujemy nowego kapitału, dzięki któremu rozwój będzie mógł nabrać odpowiedniego tempa.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków