Nowoczesna drukarnia wielkoformatowa wraz z produkcją oraz pracowniami cnc, ślusarnia... • Cena: 1 100 400 zł
 • Przychody: 4 000 000 zł
 • Dochody: 150 000 zł
 • Rok założenia: 2007
 • Liczba pracowników: 16
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Sprzedam rozwiniętą, prężnie działającą całą firmę ze stażem 13- letnim w centralnej Polsce. Firma działa jako spółka. Firma posiada 6 działów: druk UV (4 maszyny), druk solwent (4 maszyny w tym dwie nowe 2018, 2019), pracownie cnc (1 maszyna), pracownie wykończenie (laminatory, fotoba zgrzewarki, trymery i wiele innych), w pełni wyposażoną ślusarnię, magazyn z wózkiem widłowym oraz całe biuro wraz z klientami i stałymi kontraktami i zamówieniami. Obsługujemy duże koncerny i domy mediowe. W październiku 2018 roku podpisane dwie umowy na 24 miesiące na druk, produkcjia materiałów reklamowych jednej z największych sieci handlowych w polsce. Wartość umów około 1,5 mld przychodu. Zespół składający się 15 osób w pełni doświadczonych pracowników, staż pracy powyżej 5 lat. Wartość przychodów za 2018 - ponad 4 miliony. Zyski również spore. Firma działa na terenie całej Europy. Więcej szczegółów pod numerem tel. Zdjęcia oraz inne informacje do przedstawienia drogą elektroniczną po uprzednim podpisaniu umowy o zachowaniu poufności.
Możliwości rozwoju:
Dzięki targom, w których bierzemy czynny udział powstały nowe pola współpracy, jeżeli chodzi o rynki zagraniczne. Posiadamy również nowe produkty które trzeba wprowadzić na rynek polski, dzięki nowym technologiiom w których jesteśmy posiadaniu. Jesteśmy w trakcie zdobywaniu patentu na jeden z naszych produktów. istnieje możliwość dalszej rozbudowy hali o kolejne 800m kw.


Nieruchomości i urządzenia

Firma znajduje się w nowym budynku na parterze, hala wynajmowana o pow. powyżej 1000 mkw. Posiadamy w sumie 7 maszyn drukujących, 4 solventowe, 2 maszyny uv i uv led. Całe cetrum cnc oraz wiele innych urządzeń służących do obróbki materiałów, zgrzewarki, fotoby, laminator, plotery tnące 3 sztuki, ploter do steroduru, w pełni wyposażoną ślusarnię z spawarkami do aluminium i stali. Firma posiada również 3 dostawcze auta.


Wsparcie posprzedażowe

W momencie przejęcia firmy przez pierwszy rok służę całą swoją wiedzą i doświadczeniem jakie zdobyłem na wszystkich polach i zagadnieniach przy prowadzeniu firmy, aby przekazać wiedzę w celu dalszego rozwoju.


Powód sprzedaży

Firmę sprzedaję w powodu przejęcia inne firmy z spadku.. Dlatego chciałbym przekazać ją w dobre ręce, aby nowy właściciel rozwijał ją dalej i czerpał korzyści nie tylko finansowe z prowadzenia drukarni wielkoformatowej.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków