Nowa firma car-sharing'owa gotowa do wejścia na rynek - system dla wypożyczalni • Cena: 99 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Na sprzedaż mam gotową spółkę z o.o. ,w której oferuję na sprzedaż 90% udziałów,
- Na zlecenie spółki od podstaw powstała aplikacja do Car-sharingu, Platforma online oraz elektronika do zarządzania samochodem.
- Spółka jest użytkownikiem 2 samochodów do potrzeb testów/ rozwoju platformy
- Spółka nie posiada zaległości w US/ZUS bądź innych zobowiązań

Spółka może działać w oparciu o własne pojazdy, jednakże platforma posiada możliwość rozszerzenia się o pojazdy innych firm.

Główne funkcje naszego rozwiązania:
- Możliwość wynajęcia pojazdu samodzielnie przez klienta końcowego przy pomocy aplikacji, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. – skutkuje to lepszym zwrotem z inwestycji we flotę samochodów oraz obniża koszta obsługi.
- Bieżąca kontrola i nadzór- nasz system na bieżąco monitoruje pozycję pojazdu przy pomocy modułu GPS i raportuje ją na serwer. Zbieramy również inne informacje między innymi takie jak: poziom paliwa, przebieg pojazdu, napięcie akumulatora, status drzwi, położenie kluczyka i jego lokalizacja, zaciągnięcie hamulca ręcznego oraz inne kody błędów w zależności od marki pojazdu i wyposażenia.
- Automatyzacja całości procesu wynajmu- nasz system online umożliwia rejestrację klienta, weryfikację ( na podstawie przelewu weryfikacyjnego ), zarządzenie i tworzenie. rezerwacji, rozpoczęcie i zakończenie wynajmu, weryfikacja stanu pojazdu na koniec rezerwacji ( zdjęcia i odczyt danych z czujników ).


Nieruchomości i urządzenia

2 Samochody w leasingu, Ford Transit i Nissan e-NV200


Wsparcie posprzedażowe

- Zapewniam wsparcie IT/ elektroniczne na dalszym etapie rozwoju spółki


Powód sprzedaży

Nie posiadam zdolności leasingowej ani możliwości finansowych do zakupu floty minimalnej ok. 50 samochodów by biznes miał sens.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków