Niepubliczny żłobek w Krakowie • Cena: 65 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam niewielki, doskonale wyposażony żłobek, funkcjonujący w centralnej części Krakowa (dzielnica Olsza). Żłobek obejmuje 15 miejsc dla dzieci. Prowadzony w wynajmowanym, ściśle dostosowanym lokalu, posiada odbiory Sanepidu i straży pożarnej. Placówka zarejestrowana w MUW, posiadająca dotację (dopłaty dla rodziców z GMK). Wyposażenie nowe, bardzo bogate, wysokiej jakości, obejmujące meble, akcesoria związane z opieką nad dziećmi, sprzęt elektroniczny, zabawki, akcesoria edukacyjne i wyposażenie do terapii (jedna z dwóch sal jest przystosowana do prowadzenia terapii logopedycznej, psychologicznej, pedagogicznej, rehabilitacji ruchowej i terapii integracji sensorycznej). Placówka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, posiada stałych klientów. Żłobek ma opracowaną pełną dokumentację, zgodną z obowiązującymi przepisami, ma nawiązaną współpracę ze sprawdzonymi dostawcami usług. W placówce zainstalowany jest monitoring wizyjny dostępny dla rodziców.

Żłobek ma charakter kameralny i elitarny – czesne jest wyższe niż standardowe z uwagi na znacznie przekraczający poziom przeciętny standard wyposażenia i opieki. Placówka została uruchomiona w lutym 2021 r. dzięki wsparciu z funduszu Maluch+ 2020 - dofinansowanie w wysokości 200 000 zł na otwarcie placówki. Organem prowadzącym jest spółka z o.o. zajmująca się również innymi, zróżnicowanymi usługami.

Oferta obejmuje pełne wyposażenie placówki o wartości przekraczającej 100 tys. zł., sprzedaż praw do prowadzenia żłobka pod obecną marką i w oparciu o opracowaną dokumentację, pełne know-how dotyczące prowadzenia placówki w obecnym kształcie, cesję nawiązanych umów z pracownikami, klientami oraz dostawcami usług, wsparcie posprzedażowe we wdrażaniu w schematy działania żłobka.


Nieruchomości i urządzenia

- wyposażenie trwałe i ruchome - obejmuje meble, akcesoria związane z opieką nad dziećmi, sprzęt elektroniczny, zabawki, akcesoria edukacyjne i wyposażenie do terapii (jedna z dwóch sal jest przystosowana do prowadzenia terapii specjalistycznych);
- nowa, funkcjonująca instalacja monitoringu wizyjnego;
- pełna dokumentacja przygotowana ściśle na potrzeby placówki, zgodna z obowiązującymi przepisami;
- know-how dotyczące prowadzenia wysokiej jakości placówki opiekuńczo-wychowawczej dla dzieci w wieku do lat 3.


Wsparcie posprzedażowe

Wdrożenie w obecne schematy działania placówki w aspekcie logistycznym, finansowym i merytorycznym (program opiekuńczo-wychowawczy, edukacyjny i specjalistyczny; standardy opieki); niezbędne wyjaśnienia dotyczące obowiązującej w placówce dokumentacji.


Powód sprzedaży

Restrukturyzacja profilu działalności organu prowadzącego.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków