Naturalna drogeria internetowa • Cena: 130 000 zł
 • Przychody: 400 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedamy wyjątkową naturalną drogerię internetową z ogromnym potencjałem!

Znana marka, 33 tys. obserwujących na Facebooku, 38 tys. obserwujących na Instagramie, idealnie dopracowane opisy produktów, lista Klientek i Subskrybentek, dopracowana wizualizacja graficzna.

Sklep internetowy został założony w październiku 2016 r. jako pierwszy sklep internetowy z wyłącznie polskimi kosmetykami naturalnymi. Przez ostatni rok włożyłyśmy ogromny wysiłek w restrukturyzację sklepu. Strona przeszła całkowitą transformację wizualną, każdy produkt został opisany przez nas indywidualnie. Dzięki temu sklep stał się jeszcze bardziej przyjazny dla konsumentów, jednocześnie zoptymalizowałyśmy stronę dla wyszukiwarki Google. Sklep jest narzędziem gotowym do działania i sprzedaży od zaraz.

Marka cieszy się bardzo dużą rozpoznawalnością dzięki uważnie wyselekcjonowanemu asortymentowi wysokiej jakości polskich produktów naturalnych.

Inwestowałyśmy nasze serce i duszę, tworząc estetycznie atrakcyjną stronę, przeprowadziłyśmy szczegółowe badania nad odpowiednimi produktami do naszego sklepu, dbając o każdy szczegół, aby nasi klienci nie tylko mogli kupić produkt, ale również mieli piękne doświadczenie z tym związane. Nasze media społecznościowe nie tylko są popularne, ale także absolutnie piękne i profesjonalnie dopracowane, dając nowemu właścicielowi potencjał do dalszego rozwijania niesamowitej działalności.

Przez ostatnie kilka miesięcy bardzo blisko współpracowałyśmy z agencją marketingową. Kampania wciąż nabiera tempa, a już teraz udało nam się bardzo dobrze wypozycjonować nasz sklep. Dysponujemy również listą zaleceń dotyczących kolejnych kroków, jakie należy podjąć w celu kontynuacji wzrostu.


Nieruchomości i urządzenia

W cenie zakupu 130 tys. otrzymujesz:
# Markę – wartość marki wyceniamy na 40 tys. zł. Marka jest tworzona sukcesywnie i promowana od prawie 7 lat – jest szeroko rozpoznawana, lubiana i ma spore grono stałych klientek i klientów. Nazwa sklepu jest unikalna, chwytliwa, bardzo dobrze kojarzona.

# Bazę produktów – na stanie mamy „gotowe” produkty do sprzedaży o wartości ok. 39 tys. zł, w tym produkt cyfrowy, który sprzedaje się bezobsługowo, i produkty własne. Do tego karty produktów – starannie stworzone w sklepie opisy, wgrane zdjęcia i wykonane pozycjonowanie produktów, co jest wynikiem wytężonej i kreatywnej pracy.

# Social media – profil na Facebooku z 33 tys. obserwujących i profil na Instagramie z 38 tys. obserwujących – wyceniamy je łącznie na 36 tys. zł – 0,50 zł za 1 obserwującego

# Listę Klientek (ponad 9 tys. osób) i Subskrybentek (ponad 8,6 tys. adresów)

# Księgę znaku stworzoną przez profesjonalną graficzkę. Księga znaku to dokument zawierający logotyp, sugerowane czcionki i kolory dla identyfikacji wizualnej.

# Prawa autorskie do wizualizacji graficznej – projekt ulotek, podziękowań i bonu podarunkowego. Wszystkie gotowe do przekazania do drukarni.

# Prawa autorskie do projektów materiałów graficznych – pakiet własnych zdjęć produktowych, charakterystycznych dla marki.

# Prawie 40 profesjonalnie przygotowanych wpisów blogowych, które generują dodatkowy ruch na stronie.

# Gotowe projekty stories, postów na Instagrama i Facebooka, reklam oraz banerów na platformie Canva.

Dodatkowe informacje:
# Sklep internetowy, postawiony na platformie Shoper, która jest innowacyjnym i bardzo rozwojowym oprogramowaniem dla e-commerce – z wyspecjalizowanym panelem administracyjnym i sprawną pomocą techniczną.

# Licencja sklepu Shoper z Abonamentem Platynowym, opłacana comiesięcznie. Abonament platynowy obejmuje: możliwość utworzenia do 20 tys. produktów, dwustronną integrację z Allegro, sklep na Facebooku, nowoczesne płatności online, blog, darmową grafikę w sklepie, responsywną wersję sklepu, oprogramowanie przyjazne dla Google, kupony rabatowe i program lojalnościowy dla Klientów, oznaczanie metkami produktowymi (bestsellery, promocje, nowości).

# Domena opłacona do 18 września 2024 r.

# Certyfikat SSL opłacony do 12 listopada 2023 r.

# Konto pocztowe założone na zasadach cesji jako konto biznesowe Gmail.

# Aplikacja Shoper Faktury i Magazyn opłacana comiesięcznie – program magazynowo- księgowy, który jest dwustronnie zintegrowany ze sklepem. Integracja obejmuje zarówno wystawianie dokumentów sprzedażowych (paragon/faktura) z poziomu panelu administracyjnego Shoper ze skutkiem magazynowym w aplikacji, jak i synchronizację stanów magazynowych z aplikacji do Shopera.

# Wyselekcjonowany asortyment – tylko najlepsze polskie naturalne marki kosmetyczne, takie jak: Bioup, Mokosh, Ministerstwo Dobrego Mydła, Resibo, Make Me Bio, MydłoStacja. Wszystkie produkty wpisują się w ideę zero waste – opakowania są szklane, papierowe lub wykonane z plastiku z recyklingu.

# Dostęp do konta FreshMail – systemu do konfiguracji i wysyłki newslettera.

# Materiały pakowe z gotowym pomysłem i schematem ekologicznego pakowania: kartony, skropak (roślinny wypełniacz), papier pakowy typu plaster miodu, papierowe taśmy.

# Regulamin sklepu internetowego oraz Polityka Prywatności.

# Kontakty do producentów i hurtowni z wynegocjowanymi marżami – rabaty hurtowe od cen detalicznych na poziomie 30–40%.

# Polecenie sprawdzonej agencji reklamowej obsługującej reklamy Google Ads oraz pozycjonowanie sklepu.

Sklep jest działalnością niskokosztową.
Koszty stałe to opłaty za internet, telefon, koszt towaru, koszty przesyłek (za przesyłki przeważnie płacą Klienci). Raz w roku domena, certyfikat SSL i platforma sklepu Shoper.

Jakie przychody generował sklep?
2018 rok - 442 tys. zł
2019 rok - 492 tys. zł
2020 rok - 402 tys. zł
2021 rok - 330 tys. zł, mniejsze zaangażowanie poprzedniej właścicielki – sprzedaż tylko organiczna
2022 rok – 06.2023 sprzedaż wyłączona, zmiana właściciela
2023 – rekonfiguracja sklepu i powrót do sprzedaży od czerwca 2023. Pomimo długiej przerwie udało się uzyskać przychód powyżej 5 tys. zł we wrześniu i październiku. Sklep ma ogromny potencjał wzrostowy, sądząc po aktualnej tendencji i danych z poprzednich lat.

Konfiguracja sklepu umożliwia pracę oraz sprzedaż produktów od zaraz!
Prowadzenie sklepu nie wymaga zaawansowanych umiejętności programistycznych. Panel obsługi sklepu jest bardzo prosty i intuicyjny, a wszystkie zamówienia można obsługiwać z poziomu komputera. W sklepie skonfigurowane są również e-płatności z szybkimi przelewami oraz możliwość skorzystania z aplikacji, ułatwiających m.in. zamawianie przesyłek kurierskich i tworzenie etykiet.

Regularne szkolenia i warsztaty online
Shoper oferuje regularne darmowe szkolenia i warsztaty online dla właścicieli sklepów – na bardzo wysokim poziomie merytorycznym! Tematyka warsztatów to m.in. audyt sklepu, optymalizacja strony, (SEO), podstawy analityki internetowej (Google Analytics), komunikacja marki online, sposoby skutecznego dotarcia do Klienta.

Kupując gotowy sklep internetowy, zyskujesz:
# Świetny początek dla Twojego biznesu – przepiękna i wizualnie atrakcyjna strona internetowa.

# Know-how i nasze doświadczenie w prowadzeniu drogerii.

# Oszczędność wielu miesięcy intensywnej pracy przy konfiguracji sklepu, tworzeniu
wizualizacji graficznej i projektów ulotek, zakładaniu kart produktów, promowaniu sklepu.

# Grono fanek w mediach społecznościowych.

Koszt: 130 000 zł

Sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa na podstawie umowy jest zwolniona z podatku VAT.


Wsparcie posprzedażowe

W przypadku zainteresowania zostaną przekazane wszelkie kontakty do producentów i hurtowni z wynegocjowanymi marżami. Polecamy sprawdzoną agencję reklamową, obsługującą reklamy Google Ads oraz pozycjonowanie sklepu.


Powód sprzedaży

Dlaczego sprzedajemy działający sklep internetowy?
...teraz, kiedy sprzedaż online rośnie i wchodzimy w najlepszą dekadę handlu online?

W miarę wzrostu popularności drogerii, rośnie również czas, jaki należy poświęcić na jej rozwój. Ze względu na sytuację rodziną oraz problemy zdrowotne nie mamy takiego czasu. Dla naszej wizji bardzo istotne jest, aby dalej rozwijać działanie, gdyż jesteśmy przekonane o jej ogromnym potencjale. Mimo wielu prób i ogromnych chęci musiałyśmy podjąć tę niełatwą decyzję. Trudną, tym bardziej że to nasz dopieszczony i przepełniony dobrą energią projekt.

Dlatego też oferujemy Ci gotowy projekt sklepu z wielkim żalem, ale też ze szczerym poczuciem, że możesz zamienić ten sklep w coś WIELKIEGO.
Sklep ciągle jest w fazie rozwoju, dlatego wymaga dalszych systematycznych działań, w szczególności pod kątem rozszerzenia asortymentu, pozycjonowania, reklamy i budowania marki w mediach społecznościowych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków