Największa wypożyczalnia Starlinków w Polsce • Cena: 250 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2023
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Niezwykła szansa inwestycyjna: największa wypożyczalnia Starlinków w Polsce - stabilne dochody przy niskim nakładzie pracy.

Przedstawiam na sprzedaż czołowego gracza na rynku wynajmu mobilnego internetu satelitarnego Starlink w Polsce.

Moja firma stała się synonimem innowacji, jakości i efektywności w dostarczaniu internetu tam, gdzie tradycyjne rozwiązania zawodzą. Dzięki naszym usługom duże wydarzenia i kluczowe projekty infrastrukturalne nigdy nie pozostają offline. Klienci to różnorodne grupy użytkowników, w tym organizatorzy dużych wydarzeń takich jak festiwale muzyczne, targi pracy, plany zdjęciowe teledysków najważniejszych polskich gwiazd czy imprezy sportowe. Firma obsługuje również kluczowe projekty infrastrukturalne, takie jak budowa gazociągów, a także klientów indywidualnych korzystających z internetu podczas wyjazdów kamperami, wakacji w Bieszczadach czy pikników lotniczych. Dodatkowo, z usług korzystają firmy budowlane oraz organizatorzy wydarzeń wymagających niezawodnego dostępu do internetu w trudno dostępnych lokalizacjach.

Blisko 90% zamówień odbywa się w relacjach B2B. Firma już posiada stałą bazę powracających i lojalnych Klientów.

Popyt na usługi wynajmu internetu satelitarnego eksploduje i w dalszym ciągu jest duży potencjał na rozszerzenie swoich usług. Jako jedyni w Polsce oferujemy transport Starlinków w specjalnie zaprojektowanych, bezpiecznych pudełkach. Pudełka są również bardzo estetyczne, co sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku marki.

Aktualnie ze względu na ograniczenia czasowe nie jestem w stanie obsługiwać wszystkich zamówień, ponieważ popyt zaczął przekraczać moje najśmielsze oczekiwania (na potwierdzenie moich słów oferuję wgląd do maili z moimi odmowami). Firma zaczyna też dobrze funkcjonować w świadomości Klientów i informacje o ofercie roznoszą się pocztą pantoflową — każdego dnia dostaję kilka telefonów „z polecenia”.

Dlaczego warto zainwestować?
- Ogromny potencjał rynkowy: Dynamiczny wzrost zapotrzebowania na szybkie połączenia internetowe w Polsce i Europie.
- Przychody: średnio 1000 PLN za urządzenie miesięcznie, przy kosztach abonamentu 250 PLN. (W tym zaszyty jest know-how, bo standardowo abonament to ok. 400 PLN). Dodatkowe przychody z wynajmu adapterów ethernet.
- Niskie ryzyko, wysoka rentowność: stabilne przychody i znakomite pozycjonowanie strony z minimalnymi potrzebami inwestycyjnymi. W zeszłym miesiącu ponad 2000 użytkowników odwiedziło stronę internetową i liczba ta bardzo dynamicznie rośnie.
- Gotowy biznes: firma z kompletną infrastrukturą i rozpoznawalną i dobrze kojarzoną marką.
- Prosta obsługa wynajmu: zbieranie zamówień i grafikowanie urządzeń odbywa się na prostym i czytelnym oprogramowaniu.
- Możliwość rozszerzenia oferty: możliwość dołożenia kolejnych produktów do wynajmu, szczególnie biorąc pod uwagę aktualną renomę i rozpoznawalność marki
- Wysokie zyski przy minimalnym nakładzie pracy. Ze względu na swoją prostotę biznes jest możliwy do prowadzenia przez jedną osobę „po godzinach”.

Powód sprzedaży: Dwójka dzieci, które irytują się kiedy tata idzie wysłać Starlinka. Żona też.

Ta oferta stanowi gotowy biznes z potencjałem na dalszy rozwój w odpowiednich rękach.


Nieruchomości i urządzenia

- Kompletna flota 10 urządzeń Starlink w specjalnie zaprojektowanych pudełkach zabezpieczających, gotowych do wynajmu. Rynkowa wartość to przynajmniej 30 000 PLN
- Adaptery Ethernet – ilość 5 szt.
- Ugruntowana marka z silnym pozycjonowaniem w wyszukiwarkach, co zapewnia stały napływ klientów.
- Bardzo dobrze wypozycjonowana strona internetowa zawierająca ponad 150 artykułów na blogu o bardzo wysokiej wartości SEO i pieniężnej.
- Ustanowione relacje z nawracającymi klientami obsługującymi duża wydarzenia i projekty infrastrukturalne.
- Wszystkie operacyjne know-how, w tym procesy obsługi klienta, logistyki i serwisu.
- Wsparcie przejściowe od obecnego właściciela w celu zapewnienia płynnego przekazania firmy.
- Dostęp do social mediów i instrukcję, w jaki sposób należy prowadzić viralowe treści.


Wsparcie posprzedażowe

Tak.


Powód sprzedaży

Brak czasu (dwójka dzieci).

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków