Najlepszy hostel w sercu Warszawy • Cena: 590 000 zł
 • Przychody: 816 000 zł
 • Dochody: 300 000 zł
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania najlepszy hostel zlokalizowany w samym centrum Warszawy, w Śródmieściu, 4 minuty od Dworca Centralnego oraz 2 minuty od stacji metra Rondo ONZ.

Hostel prowadzony jest w ramach spółki z ograniczoną odpowiedzialność. 100% udziałów w dyspozycji jednej osoby, która stworzyła biznes od podstaw. Hostel na rynku od ok. 4 lat. Know-how zespołu (aktualnych pracowników) zdobywany od ok 8 lat w branży.

Bardzo wysokie opinie na Google, Facebook oraz Booking - ok 4,5/5 lub 9/10 z ilości ok 1500 niezależnych opinii. Od początku prowadzony profesjonalny marketing internetowy (dużo materiałów, profesjonalne zdjęcia, filmy, panoramy, sesje sferyczne) oraz social media, aktywne konta social media z dużą ilością followerów/subskrybentów. Wysoka renoma i świetne opinię przyciągają bardzo wielu turystów. 75% Gości to turyści zagraniczni. Doskonały PR i buzz marketing na zagranicznych forach i blogach podróżnicznych. Miejsce wręcz kultowe.

Baza danych hostelu zawiera 9.000 Klientów oraz ok 400 firm, z czego ok 15% stałych Klientów ( ok. 88% z nich wystawiło nam najwyższą możliwą notę). Stała grupa biur podróży oraz szkół, rokrocznie korzystających z bazy noclegowej. Baza danych ok 10.000 firm oraz agencji i biur podróży.

Bardzo dobre wyniki sprzedaży i obłożenia sięgające 65%. Dużo danych i analiz kosztowych. Prognoza na nadchodzące lata. Ułożony zespół pracowników i system motywacyjny. Stały zespół dostawców i kooperantów. Głęboka świadomość rynku i jego kierunków. Wszystkie niezbędne zgody i zezwolenia (UM, PPOŻ, Sanepid). Głębokie i dojrzałe KNOW-HOW. Spójna koncepcja marketingowa, nazwa i logo zarejestrowana w Urzędzie Patentowym RP.

Do wglądu wszystkie dokumenty (księgowe, finansowe) i zezwolenia po podpisaniu umowy o poufności (NDA).

Szczegółowe informację przedstawię zainteresowanym podczas spotkania.
Możliwości rozwoju:
Gwarantowany rozwój średniego obłożenia oraz wzrostu wartości sprzedaży o ok. 10% rocznie w ramach bieżącej struktury. Wynika to ze strategii marketingowej, wprowadzeniu dodatkowych usług oraz dynamicznych cen sprzedaży (szczegóły prywatnie).
Dodatkowo możliwość rozwoju i dodania kolejnych 10 pokoi i powierzchni wspólnych (łącznie ok 200 metrów kwadratowych) w ramach podnajmu dodatkowej powierzchni, która dzisiaj nie jest zagospodarowana.
Możliwość przeprowadzenie całego procesu od zera do gotowej dodatkowej struktury hostelowej przez wyspecjalizowany zespół, na zasadzie odrębnego zlecenia.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal o powierzchni 450 metrów kwadratowych, zaprojektowany, całkowicie wyremontowany oraz kompletnie wyposażony zgodnie z pełnioną funkcją przez pracownie architektoniczną. Z profesjonalną centralką przeciw pożarową SAP, z bezpośrednim i całodobowym monitoringiem z PSP (czujki dymu i alarm), monitoringiem wizyjnym wszystkich pomieszczeń wspólnych (dostępnym lokalnie oraz on-line przez Internet). Profesjonalna sieć bezprzewodowego Internetu WiFi, wysoki zasięg w każdym pomieszczeniu, łącznie z pokojami.

Lokal z wyodrębnioną recepcją (stanowiska dla 3 osób), powierzchniami wspólnymi (kuchnia, salon, miejsca odpoczynku, pokój gier - pełne wyposażenie), toaletami oraz łazienkami (dwa niezależne węzły damski i męski, zawierającymi łącznie 8 kabin prysznicowych i 12 toalet).

Hostel posiada 16 pokoi (bez łazienek, te są wspólne zlokalizowane w 3 strefach), w tym 8 pokoi prywatnych (jedno, dwu i trzy osobowe). Łączna ilość miejsc noclegowych wynosi 67. Kuchnia całkowicie wyposażona we wszystkie sprzęty.

Pokoje kompletnie wyposażone i wykończone - każdy pokój posiada indywidualny wystrój oraz nowoczesne meble w stylu eco/retro/refubrish - wykonane na zamówienie - nie ma drugiego takiego samego.

Szczegółowe informację będą dostępne dla osób zainteresowanych podczas spotkania.


Wsparcie posprzedażowe

Pełne wsparcie posprzedażowe w okresie kilku miesięcy - do uzgodnienia indywidualnie pomiędzy stronami.
Możliwość pozostawienia członka zarządu znającego firmę/branżę od podstaw i/lub menedżera w terminie do uzgodnienia lub do czasu przejęcia pełnej wiedzy operacyjnej i branżowej przez nowego nabywcę.


Powód sprzedaży

Wyjazd za granicę związany z realizacją dużego kontraktu na kilka lat.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków