Na sprzedaż produkcja domów prefabrykowanych -szkieletowych
- Cena: 1 499 000 zł
- Przychody: –
- Dochody: –
- Rok założenia: –
- Liczba pracowników: –
- Adres internetowy: –
-
Charakter działalności:
- ▪ Produkcja
-
Zakres sprzedaży:
- ▪ Całość firmy
- ▪ Pakiet większościowy
Opis oferty
Na sprzedaż gotowa firma – spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadząca działalność w zakresie produkcji domów prefabrykowanych w technologii szkieletowej. To doskonała okazja dla inwestora poszukującego skalowalnego i dochodowego biznesu na sprzedaż z jasno zdefiniowanym procesem operacyjnym i dużym potencjałem rozwoju.
Firma działa w oparciu o wynajmowaną halę produkcyjną, w pełni wyposażoną w niezbędne maszyny, zespół doświadczonych pracowników oraz aktywne kontrakty z klientami. Spółka posiada gotowe projekty domów oraz kompletną dokumentację techniczną, co umożliwia natychmiastowe przejęcie działalności i dalszy rozwój na rynku polskim oraz zagranicznym.
✅ Forma prawna: spółka z o.o.
✅ Forma transakcji: sprzedaż 100% udziałów lub dołączenie jako partner zarządzający z udziałem kapitałowym
Najważniejsze atuty oferty:
• W pełni funkcjonująca firma – gotowa do przejęcia
• Ugruntowana pozycja na rynku prefabrykacji
• Potencjał ekspansji na Niemcy, Skandynawię i inne kraje UE
• Elastyczne warunki transakcji (możliwość płatności ratalnej lub częściowej przy zamknięciu)
Zapraszamy do kontaktu.
Nieruchomości i urządzenia
Firma funkcjonuje w wynajmowanej hali produkcyjnej o powierzchni 849 m² z przyległą działką oraz biurem o powierzchni 53 m². Istnieje możliwość cesji umowy najmu, co ułatwia płynne przejęcie działalności.
Wyposażenie obejmuje:
• zainstalowane i sprawne maszyny produkcyjne,
• wózki widłowe i sprzęt transportowy,
• narzędzia specjalistyczne niezbędne do produkcji domów prefabrykowanych.
Dodatkowo istnieje opcja wynajmu sąsiedniej hali o powierzchni 1450 m² z suwnicą, co otwiera możliwości dalszego skalowania produkcji.
Wsparcie posprzedażowe
Obecny partner zarządzający oferuje możliwość dalszej współpracy – w formule partnerstwa z udziałem kapitałowym lub w charakterze doradczym – co może znacznie ułatwić proces przejęcia oraz rozwój firmy. Zespół 5 wykwalifikowanych pracowników również deklaruje chęć kontynuacji pracy w spółce.
Powód sprzedaży