Na sprzedaż lokal użytkowy z działającym biznesem • Cena: 1 250 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody: 300 000 zł
 • Rok założenia: 1995
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o powierzchni 62 w centrum Żoliborza, między metro Marymont a metro Pl. Wilsona w Warszawie jak również gotowy biznes – salon sprzedaży chemii parkieciarskiej wraz z działalnością w branży usługi wykończenia wnętrz.
Lokal usytuowany jest na dwóch kondygnacjach, góra przeznaczona jest na salon sprzedaży, biuro, na dole mieści się magazyn wraz z zapleczem socjalnym (łazienka, kuchnia z wszelkimi potrzebnymi sprzętami).
W lokalu tym od ponad 20 lat prowadzona jest sprzedaż materiałów budowlanych, wysokiej jakości produktów, wyszukanych i wyselekcjonowanych, zarówno klientom detalicznym jak i hurtowym. Co istotne, są to materiały o długim czasie trwałości, 5 lat i więcej, tak więc nie istnieje ryzyko przeterminowania. Baza klientów jest naprawdę imponująca. Punkt sprzedaży jest znany i ceniony, w tym rejonie nie ma drugiego takiego sklepu. Na materiały budowlane jest obecnie ogromny popyt, tak więc interes kręci się nieźle. Dodatkową działalnością jest sklep internetowy, a w lokalu tym odbywa się zarówno przygotowywanie przesyłek jak i odbiory osobiste. Całą sprzedaż, doradztwo, przygotowanie przesyłek odbywa się przy pomocy dwóch wykwalifikowanych pracowników.
Ponadto punkt ten jest znany jako usługi wykończenia wnętrz, tak więc istnieją ekspozycje podłóg, materiałów do ich wykończenia, etc. Usługi te wykonywane są siłami podwykonawców, których mamy zaufane grono. W salonie klient ogląda i kupuje usługę.
W lokalu można kontynuować obecny biznes - sprzedaję wszystkie stany magazynowe, logo, programy magazynowo księgowe, podstawowe maszyny do wykonywania usług wykończenia wnętrz. Jednym słowem sprzedaję całość przedsiębiorstwa, które nie wymaga żadnych nakładów, oczywiście poza uzupełnianiem sprzedanych stanów magazynowych
Można również przeznaczyć lokal na inną działalność, w obecnej jednak przynosi stałe i pewne dochody.
Oferta sprzedaży dotyczy know-how, wyrobionej marki firmy, pełnego wyposażenia sklepu wraz z towarem oraz przeniesienia własności lokalu usługowego na nowego właściciela.
Oferuję wsparcie posprzedażowe
Forma własności lokalu to pełna własność
Pełna dokumentacja biznesu.
Cena 1 250 000 zł.
W razie potrzeby wystawiam fakturę VAT.
Świetna inwestycja, dochodowy biznes oraz lokal usługowy w kapitalnej lokalizacji na Żoliborzu.
Serdecznie zapraszam na spotkanie w celu przedstawienia większej ilości informacji 

Możliwości rozwoju:
Możliwości rozwoju w sprzedaży chemii budowlanej jak i branży wykończenia wnętrz jest wiele. Rozwój tych gałęzi przemysłu jest wręcz ekspresowy i na pewno przez jeszcze długi czas taki będzie. Ewentualne sugestie przekażę potencjalnemu nabywcy.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal użytkowy na własność, pełne wyposażenie lokalu, narzędzia i sprzęt do kontynuacji działalności


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Emerytura i potrzeba odpoczynku.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków