Myjnia samochodowa, serwis samochodowy • Cena: 350 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest zorganizowana działalność myjni samochodowej oraz serwisu samochodowego prowadzona w wynajmowanym lokalu.

Podmiot działa na rynku lubelskim od wielu lat, posiada szerokie grono stałych Klientów. Działalność prowadzona jest w wynajmowanym lokalu (podpisana umowa długoterminowa z możliwością jej wydłużenia o kolejny okres).

Lokal znajduje się w centrum dużego osiedla, w otoczeniu sklepów i punktów usługowych. Położenie gwarantuje duży przepływ Klientów.

Działalność prowadzona jest od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-20:00. Powierzchnia lokalu to 150 m2 na którą składają się: 2 stanowiska myjni ręcznej oraz 3 stanowiska serwisowe (w tym dwa z podnośnikami).

W zakresie działalności myjni samochodowej oferowane są usługi z zakresu: mycie ręczne, sprzątanie wnętrza, pranie tapicerki, czyszczenie tapicerki skórzanej, hydrofobizacje szyb, ozonowanie, korekta lakieru, regeneracja lamp, powłoki ceramiczne i inne.

Wyposażenie i infrastruktura myjni: sprzęt do mycia ręcznego samochodów, system ogrzewania gazowego z nadmuchem i systemem rozprowadzenia ciepłego powietrza, kanalizacja (odwodnienie liniowe), ściany z paneli plastikowych, posadzka betonowa, brama wjazdowa rolowana a wyjazdowa uchylna, wentylacja grawitacyjna.

W zakresie działalności serwisu samochodowego oferowane są usługi z zakresu tzw. szybkiego serwisu: sprzedaż i wymiana opon (przechowywalnia opon), wyważanie kół, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji (napełnianie, dezynfekcja), wymiana oleju (silnik, skrzynia biegów), wymiana alternatora, paska rozrządu, łącznika stabilizatora, sworznia, amortyzatorów, sprężyn, końcówek drążków, wymiana tarcz/klocków hamulcowych oraz inne.

Wyposażenie i infrastruktura części serwisowej: montażownia i wyważarka do opon,  podnośnik kolumnowy, sprężarka powietrza do obsługi montażownicy i podnośnika, stanowisko do napełniania opon azotem, stół montażowy z imadłem, mobilne urządzenie do odsysania i przechowywania czasowego zużytego oleju oraz innych płynów eksploatacyjnych, regał ekspozycyjny olei i płynów eksploatacyjnych samochodowych, osadnik z separatorem substancji ropopochodnych, kanalizacja (odwodnienie liniowe) ściany z paneli plastikowych, posadzka betonowa, brama wjazdowa rolowana, wentylacja grawitacyjna. Magazyn opon z przechowalnią.

Punkt posiada zorganizowany system rezerwacji usług, współpracuje z hurtowniami motoryzacyjnymi oraz dostawcami chemii samochodowej. Istnieje możliwość rozwoju działalności o nowe usługi w zakresie motoryzacji. 

Duża liczba stałych Klientów jest gwarantem realizacji stabilnego dochodu a świetna lokalizacja zapewnia doskonałą rozpoznawalność.

Sprzedaż dotyczy zorganizowanej działalności polegającej na prowadzeniu myjni samochodowej oraz serwisu samochodowego (cesje umów handlowych, wyposażenie, kontrakty, cesje umowy najmu). 

Zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków