Mobilny bar - Adriano The Prosecco Van • Cena: 100 000 zł
 • Przychody: 90 000 zł
 • Dochody: 60 000 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem oferty jest marka Adriano The Prosecco Van, która z powodzeniem działa w branży ślubnej oraz eventowej od ponad 4 lat jako mobilny bar zbudowany na bazie trójkołowca Piaggio APE 50.

Dlaczego nie zbudować własnego Prosecco Vana?

Sam Prosecco Van nie gwarantuje natychmiastowego sukcesu! Na całość składa się doświadczenie, opinie, znajomość branży, polecenia od klientów a także miejsc, które się odwiedziło.
Marka Adriano The Prosecco Van miała publikacje w magazynie Wedding oraz w Gazecie Wrocławskiej, artykuł o nas napisał również portal mambiznes.pl.

Kupując Adriano The Prosecco Van, etap wchodzenia na rynek, reklamę, budowanie portfolio, zdobywanie pierwszych klientów masz już za sobą!
Nie sprzedajemy tylko przerobionego Piaggio APE 50, tylko dobrze prosperujący biznes, który nowemu właścicielowi przyniesie zyski.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub spotkania przy lampce Prosecco! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i opowiemy więcej o Adriano The Prosecco Van.

instagram.com/adrianotheproseccovan/
facebook.com/adrianotheproseccovan/


Nieruchomości i urządzenia

Oferta sprzedaży zawiera:

- Trójkołowiec Piaggio APE 50 w pełni sprawny, idealny stan techniczny i wizualny, 100% oryginalności części (przebieg 40 km), przerobiony na „Prosecco Van”;

- Aparaturę do nalewania wina oraz piwa, bardzo wydajna chłodziarka dwuobiegowa, kolumna z dwoma kranami (możliwość podłączenia dwóch beczek i jednoczesnego nalewania dwóch rodzajów alkoholu);

- Zestaw stolików, krzesełek, leżaków i wszystkie niezbędne akcesoria;

- Prawa do nazwy oraz logo;

- Dostęp do social media (Instagram, Facebook), Gmail, dostęp identyfikacji wizualnej marki (pozwalający na edytowanie aktualnej szaty graficznej, modyfikacji oferty a także grafik na social media);

- Prawa i dostęp do publikowanych i niepublikowanych zdjęć;


Wsparcie posprzedażowe

- Szkolenie z obsługi Prosecco Vana (pojazdu oraz aparatury do wyszynku wina i piwa), przygotowywania koktajli na bazie Prosecco, transportu Piaggio;

- Pomoc w realizacji pierwszych zleceń.


Powód sprzedaży

Prowadzimy równolegle kilka biznesów i nie jesteśmy dłużej w stanie łączyć ich ze sobą. Z ciężkim sercem postanowiliśmy zrezygnować z Adriano The Prosecco Van. Ilość zleceń wykracza ponad nasze możliwości czasowe, przez co często musieliśmy odmawiać klientom. Chcielibyśmy aby nowy właściciel mógł przyjmować jeszcze więcej zleceń, aby marka mogła wykorzystać swój potencjał w 100 %.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków