Mobile Auto Detailing • Cena: 60 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Mam do sprzedania gotowy biznes w branży mobilnego auto detailingu!
Auto jest zabudowane i kompletne na 100%. Gotowe dla nadania usług
Mobilny auto detaling to popularna usługa, która cieszy się coraz większym popytem. Oferuję Ci możliwość przejęcia całkowicie wyposażonego i działającego biznesu w tej branży.

Co otrzymasz wraz z tym gotowym biznesem?
1. Profesjonalne wyposażenie: oferuję kompletny zestaw profesjonalnych narzędzi i sprzętu potrzebnych do przeprowadzania usług auto detalingowych. Będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić klientom doskonałą jakość usług.
2. Wsparcie i szkolenie: oferuję pełne wsparcie w zakresie przejęcia biznesu i zapewniam szkolenie z obsługi sprzętu oraz technik auto detalingowych. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w tej dziedzinie - otrzymasz kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci od razu rozpocząć działalność.
3. Marka i identyfikacja wizualna: biznes jest już dobrze rozpoznawalny w branży, posiada swoją markę i profesjonalną identyfikację wizualną. To pomoże Ci zdobyć zaufanie klientów i zyskać przewagę konkurencyjną.
4. Możliwość rozwoju: branża mobilnego auto detalingu oferuje wiele możliwości rozwoju. Możesz rozszerzyć zakres usług, nawiązać współpracę z lokalnymi firmami czy rozwinąć działalność na większą skalę.

Jeśli marzysz o własnym biznesie w branży mobilnego auto detalingu, to jest to doskonała okazja dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać więcej informacji i omówić szczegóły.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję pełne wsparcie w zakresie przejęcia biznesu i zapewniam szkolenie z obsługi sprzętu oraz technik auto detalingowych.


Powód sprzedaży

Przeprowadzka do innego kraju.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków