Masarnia wraz z budynkiem usługowo-handlowym, Mały Płock • Cena: 1 950 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Super oferta sprzedaży budynku usługowo – handlowego posadowionego na 20 arowej działce w miejscowości Mały Płock, 45 km od Ostrołęki, 20 km od Łomży i 13 km od Kolna, przy bardzo ruchliwej trasie na Mazury.

Czemu oferta jest super? Przede wszystkim dlatego, że wraz z zakupem nieruchomości otrzymują Państwo gotowy, funkcjonujący biznes, przynoszący zysk już od pierwszego dnia.

Oczywiście można nie korzystać z tej dogodności a nieruchomość zaaranżować po swojemu. Więcej poniżej!

Działka budowlana jest zabudowana dwoma budynkami. Pierwszy usługowo – handlowy ma powierzchnię ok. 800m2.

W jednej z części, na powierzchni ok 300 m2 znajduje się sklep Prim, który tę powierzchnię wynajmuje, przynosząc właścicielowi dochód pasywny.

W drugiej części, na powierzchni ok. 200 m2 znajduje się funkcjonujący i radzący sobie bardzo dobrze zakład masarski. Zakład spełnia wszystkie normy europejskie, zatem produkty mogą być wysyłane do krajów na terenie całej UE.

Na kolejne kondygnacji budynku znajduje się przestrzeń, którą można wykorzystać na salę weselną,restaurację, hotel, gabinety usługowe lub na cokolwiek innego, na co wpadnie właściciel. Przestrzeń ta zajmuje ok. 300 m2. Do Sali przynależy duży taras, z którego rozciąga się widok na okolicę. Budynek ogrzewany jest peletem – w piwnicy znajduje się piec.

Woda oraz prąd doprowadzone z sieci miejskiej.

Szambo ekologiczne. W tylnej części budynku znajduje się garaż.

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego po dniu spędzonym na pracy w budynku usługowo –handlowym można odpocząć w budynku mieszkalnym, który znajduje się obok.

Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajdziemy łazienkę, kuchnię i pokój dzienny. Na piętrze dostępna jest sypialnia, garderoba i łazienka. Całość ogrzewana jest kominkiem zlokalizowanym na dolnej kondygnacji. Budynek jest budynkiem całorocznym, do zamieszkania od zaraz.

W bryle budynku znajduje się również duży garaż.

Podsumowując, jeżeli marzycie Państwo o własnym biznesie i szukacie na to miejsca na ziemi, to Mały Płock powinien spełnić Państwa oczekiwania.

Działający sklep Prim generujący spory dochód miesięczny, działająca masarnia oraz możliwość zaaranżowania sali na restaurację lub salę bankietową powinny spełnić oczekiwania.

Nieruchomość można kupić w kilku wariantach. Właściciel jest gotowy sprzedać cały biznes, wraz z działającym firmowym sklepem mięsnym w Łomży.

Możliwy jest zakup samej nieruchomości z maszynami lub bez maszyn do wytwarzania wędlin. Poniżej podajemy oczekiwania właściciela dotyczące ceny w zależności od wariantu.

Sama nieruchomość, bez sprzętu masarskiego: 1 950 000 PLN

Nieruchomość ze sprzętem masarskim: 2 100 000 PLN

Cały biznes, sklep w Łomży, łańcuchy dostaw, know-how: 2 300 000 PLN

Zapraszamy na prezentację!

Michał Deptuła


Zapraszam również do naszego biura w Ostrołęce przy ulicy Piłsudskiego 10.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków