Marka odzieżowa ze sklepem internetowym • Cena: 25 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam markę z odzieżą damską i męską wysokiej jakości, produkowaną w 100% w Polsce. Marka powstała 2 lata temu. Grupę docelową stanowią osoby, dla których ważna jest bliskość natury, zdrowy styl życia oraz rozwój osobisty.

Sklep internetowy marki został w pełni skonfigurowany i dostosowany do potrzeb firmy, działa nieprzerwanie i jest gotowy do natychmiastowego przejęcia. Od początku istnienia firmy głównym źródłem przychodów była lokalna sprzedaż bezpośrednia, a od listopada 2022 sklep jest systematycznie optymalizowany pod kątem SEO, by poszerzyć zasięg i dotrzeć z ofertą do nowych odbiorców online.

Oferta sklepu jest widoczna w Google Merchant Center, strona ma wdrożone narzędzia analityczne, które wskazują na wzrost ruchu organicznego oraz coraz szerszy zasięg.

Marka jest aktywna w mediach społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem Instagrama i Facebooka, gdzie systematycznie buduje wizerunek zorientowanej na duchowość i inspirującej do codziennego rozwoju.

Produkty marki z uwagi na świetną jakość, rodzimą produkcję i oryginalną koncepcję, z którą odbiorcy mogą się identyfikować, cieszyły się dużym zainteresowaniem na różnego rodzaju targach oraz letnich festiwalach, przyciągając na stoisko mnóstwo klientów, których można określić jako ludzi poszukujących równowagi, wewnętrznego spokoju i harmonii. Są to również osoby prowadzące aktywny styl życia (joga, bieganie), ceniące sobie nowe doświadczenia, otwartość na różnorodność kulturową oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą i pasją z innymi.

W skład sprzedaży marki wchodzą:
- funkcjonujący sklep internetowy na platformie Shoper z podpiętymi bramkami płatności, zintegrowany z systemem wysyłkowym oraz księgowym,
- identyfikacja wizualna marki wraz z brand bookiem,
- projekty graficzne dotychczasowych nadruków na odzieży wraz z przekazaniem kontaktów do grafików,
- dostęp do narzędzi analitycznych sklepu,
- lista mailingowa,
- domena strony www, certyfikat SSL, mail firmowy zgodny z domeną marki,
- profesjonalnie przygotowany regulamin sklepu oraz polityka prywatności, na bieżąco dostosowywane do zmieniających się warunków prawnych,
- szkolenie z obsługi i zarządzania sklepem,
- profesjonalne zdjęcia z sesji zdjęciowych wykonanych w plenerze oraz studio fotograficznym,
- konto na FB oraz Instagramie wraz z szablonami postów oraz informacją na temat narzędzi używanych do tworzenia postów i rolek,
- kontakty do szwalni/dziewiarni oraz szablony dotychczasowych produktów.

Do ceny powyższych składowych marki należy doliczyć bieżący asortyment - produkty odzieżowe oraz akcesoria o wartości ok. 20 tys. zł brutto (wszystkie sprzedawane bez marży, po cenach produkcyjnych, jeszcze sprzed skoku inflacyjnego).

Obecnie marka potrzebuje inwestycji w nowe produkty, aby uzupełnić wyprzedane już rozmiary lub wzory. Jest to świetna okazja do wprowadzenia zupełnie nowego asortymentu, zgodnie z własną koncepcją rozwoju marki. Bez przeszkód można też kontynuować dotychczasowy kierunek rozwoju na bazie sprawdzonych kolorów, modeli i nadruków.

Jeśli szukasz marki odzieżowej, która już funkcjonuje na rynku, ma ogromny potencjał i jest do przejęcia od zaraz, zapraszam do kontaktu.

Wystawiam fakturę VAT, jako aktywny przedsiębiorca zarejestrowany w CEIDG.


Nieruchomości i urządzenia

- Odzież,
- akcesoria,
- etykiety papierowe dołączane do produktów,
- ekologiczne foliopaki z logo do pakowania wysyłek,
- szablony produktów,
- zdjęcia z sesji.


Wsparcie posprzedażowe

W cenie jest wsparcie posprzedażowe wraz z całym know-how oraz kierunek strategiczny dla dalszych działań online i komunikacji z klientami. Możliwe wsparcie przez dotychczasowy zespół pracujący nad pozycjonowaniem / rozwojem strategicznym social mediów / opracowaniem graficznym.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków