Marka odzieżowa damska z e-sklepem i asortymentem • Cena: 100 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż marka odzieżowa ze sklepem internetowym. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją jak i sprzedażą wysokojakościowej odzieży damskiej.

W asortymencie marki są eleganckie sukienki, spódnice, bluzki oraz kombinezony damskie. Produkty skierowane są do kobiet w wieku 25-45 lat. Średnia cena detaliczna produktu to około 300 zł. Firma sprzedaje swoje produkty za pomocą własnego sklepu internetowego, portali sprzedażowych jak Showroom, Pakamera oraz we trwa w ciągłej współpracy z butikiem konceptowym pod Łodzią. Marka w Social Media zgromadziła 12 tys. aktywnych fanów, prowadzone są aktywne profile na portalach takich jak Facebook oraz Instagram. Sprzedaż wspierana jest także poprzez płatne kampanie reklamowe. Marka odzieżowa funkcjonuje od 2014r., a sama spółka istnieje od sierpnia 2016 roku. Przedsiębiorstwo cały czas prowadzi nieprzerwaną sprzedaż. Aktualnie promowana jest nowa kolekcja wiosenno-letnia.

W roku 2017 firma odnotowała wzrost przychodów o 11% w stosunku do poprzedniego roku. Obecnie szacuje się, że jesteśmy w stanie osiągnąć 70% marże na szytych ubraniach. Marka posiada grono stałych klientów, pozyskanie nowego klienta detalicznego w tej branży ma stosunkowo niski koszt jednostkowy. Firma jest w stanie funkcjonować dalej i odnosić sukcesy w przyszłości bez obecnych właścicieli, gdyż model biznesu zakłada korzystanie z usług firm zewnętrznych. Posiadamy sprawdzonych i stałych dostawców tkanin oraz kontrakt z wyspecjalizowaną szwalnią i konstruktorem. Oferujemy możliwość asystowania przez pewnien czas w okresie przejściowym. Zaletą przedsiębiorstwa jest także prosta struktura organizacyjna, biznes odbywa się w zakresie jednej spółki z o.o., w której udziałowcami są dwie osoby, posiadające równo po 50% udziałów. Spółka nie zalega z opłatami w us, zus.

Jesteśmy otwarci na negocjacje.
Możliwości rozwoju:
Marka posiada grono stałych klientów, którzy cenią ponadczasowy charakter ubrań. Koszt pozyskania nowego klienta jest niski. Branża charakteryzuje się sporą lojalnością klientów, a popyt na polskie wysokojakościowe produkty rośnie. Produkty odzieżowe charakteryzują się bardzo wysokimi marżami ok 70%, co pretenduje do osiągania wysokich zysków ze sprzedaży.


Nieruchomości i urządzenia

Mechanizm sklepu online posiada organiczny ruch i funkcjonuje na jednym z najlepszych systemów – Magento. Pozycjonowany był przez okres jednego roku przez wykwalifikowaną agencję. Wartość sklepu to około 30 tys. zł, wydatki jakie zostały poniesione na jego pozycjonowanie to około 20 tys. zł, wydatki poniesione na reklamę przekierowującą do witryny 30 tys. zł.

Oferta sprzedaży zawiera:
- markę z dużym potencjałem rozwoju,
- rozpoznawalne logo,
- domenę sklepu internetowego wraz z całym mechanizmem funkcjonowania,
- profil firmowy na portalu Facebook z liczbą obserwujących ponad 8 tys.,
- profil firmowy na Instagram z liczbą obserwujących ponad 3 tys.,
- bazę subskrybentów newslettera w ilości ponad 3 tys. adresów e-mail,
- materiały foto i video,
- towar gotowy do sprzedaży o wartości 30 tys. zł w cenach produkcji,
- materiały do produkcji takie jak tkaniny, dodatki, projekty, konstrukcje, formy o wartości 50 tys. zł,
- kontakty do kontrahentów,
- umowy z systemami płatniczymi, firmą umożliwiająca śledzenie przesyłki oraz agencją pr,
- materiały brandowe oraz reklamowe takie jak ulotki, metki, wszywki,
- białe tło fotograficzne z mocowaniem,
- kasa fiskalna,
- dodatkowo: opakowania do pakowania towaru, wieszaki, wieszaki stojące.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy pełne wsparcie po sprzedażowe przez ustalony okres czasu.


Powód sprzedaży

Marka wymaga znacznych inwestycji, których obecni właściciele nie są w stanie ponieść.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków