Marka gastronomiczna oraz wyposażenie Pasta Baru • Cena: 25 000 zł
 • Przychody: 420 000 zł
 • Dochody: 150 000 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem oferty jest kompletne wyposażenie zamkniętego w sierpniu 2021 roku Pasta Baru. Ofertę dodatkową stanowią wartości niematerialne w postaci charakterystycznej marki z rozpoznawalną szatą graficzną, pełen know - how, księga jakości, sprawdzone receptury (paręnaście linii produktowych), domena internetowa, konto na FB (2300 obserwujących), materiały promocyjne i zdjęciowe itd.
Biznes w okresie swojego funkcjonowania (od lutego 2018 do sierpnia 2021 roku, działając w mieście o populacji 31.000), dostarczył swoim Klientom ponad 80.000 porcji jedzenia, generując ok. 1.400.000 złotych przychodu. Zdobył przy tym uznanie potwierdzone wysokimi notami: 4.8/5 na FB, 4.4 na google, 4.9/5 na pyszne.pl, osiągając również status laureata w plebiscycie Orły Gastronomii z notą 9.1.
Jest to kompletny i sprawdzony model biznesowy, pozwalający na sprawne pojawienie się na rynku, z możliwością uruchomienia pojedynczego lokalu lub w perspektywie budowy sieci.
Do negocjacji możliwa również współpraca franczyzowa.


Nieruchomości i urządzenia

Stół gastronomiczny 200x60x82, Stół gastronomiczny 150x70x83 (z szybami), Okap 180x70x35, Nadstawa chłodnicza 142x40x23 (idealnie pasująca do stołu), komplet pojemników GN, Dwa warniki do makaronu (4 koszowe) z zegarami i możliwością programowania czasu, 4 taborety gazowe (8,5kW mocy), Szafa chłodnicza, Szafa mroźnicza, Zamrażarka pozioma, Terminal Pyszne.pl, Duży baner reklamowy, System monitoringu BCS z dwoma kamerami i dyskiem twardym (pozwalającym na ok tygodniowy cykl rejestracji), Boxy (opakowania do wydawania posiłków) z nadrukami i konfekcje oraz matryce do przyszłej produkcji charakterystycznych opakowań (zapewniamy kontakt z producentem sprawnie dostarczającym opakowania według potrzeb).
Ponadto oferujemy: Pełen Know-how, księgę jakości w oparciu o wymagania sanepidu i GMP, System zarządzania zaprojektowany w oparciu o wymagania normy międzynarodowej ISO9001:2015, Charakterystyczną markę zdolną do zdobywania rynku i ewentualnego budowania sieci, Receptury parunastu sprawdzonych linii produktowych, konto na FB (ponad 2.300 obserwujących), Domenę pastamanana.pl, kontakt z dostawcą strony internetowej oraz aplikacji na smartfony z możliwością składania zamówień.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy pełne wsparcie posprzedażowe dla sprawnego uruchomienia biznesu. Wszelkie kontakty biznesowe z dostawcami zarówno surowców, opakowań jak i usług poparte pomocą w negocjowaniu warunków współpracy.


Powód sprzedaży

Prowadzenie drugiej firmy i brak czasu związany z powiększeniem rodziny.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków