Magazyny samoobsługowe self-storage • Cena: 250 000 zł
 • Przychody: 70 000 zł
 • Dochody: 50 000 zł
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 0
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż prężnie działający i nowoczesny biznes typu self storage zlokalizowany na działce o powierzchni 1000 m². Obiekt został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania oraz minimalnej konieczności obsługi, co czyni go idealną inwestycją dla osób poszukujących dochodowego i bezobsługowego biznesu.

Udogodnienia i bezpieczeństwo:
* Monitoring całego obiektu: wysokiej jakości system kamer zapewnia bezpieczeństwo i kontrolę nad całym terenem 24/7, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa klientów.
* Oświetlenie na terenie: cały obiekt jest dobrze oświetlony, co ułatwia dostęp do magazynów o każdej porze dnia i nocy.
* Automatyczna brama wjazdowa: wyposażona w klawiaturę numeryczną, umożliwia klientom wjazd na teren obiektu poprzez wprowadzenie spersonalizowanych kodów dostępu. Dzięki temu nie ma potrzeby stałej obecności personelu na miejscu.
* Bezobsługowość: wszystkie operacje są zautomatyzowane, co minimalizuje konieczność zaangażowania pracowników. Klienci mogą samodzielnie wynająć, opłacić i uzyskać dostęp do swoich magazynów online.
* Fundamenty pod rozbudowę: na terenie znajdują się już fundamenty pod zagospodarowanie reszty placu, co pozwala na dalszą rozbudowę i zwiększenie powierzchni magazynowej. Jest to doskonała okazja do dalszego rozwoju biznesu i zwiększenia dochodów.

Potencjał rozwoju:
Biznes „Przechowalnia"posiada ogromny potencjał rozwojowy. Dzięki istniejącym fundamentom na pozostałej części działki, możliwa jest dalsza ekspansja i zwiększenie liczby magazynów.

Dlaczego warto?
* Stabilne źródło dochodu.
* Minimalne zaangażowanie czasu dzięki zautomatyzowanym procesom.
* Wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu dla klientów.
* Potencjał rozwoju i dalszej rozbudowy obiektu.


Nieruchomości i urządzenia

* 7 magazynów po 12 m²
* 10 magazynów po 9 m²
* 4 magazyny po 6 m²
* 12 magazynów po 3 m²

Łącznie 33 magazyny.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Zmiana branży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków