Kwiaciarnia w Kosakowie • Cena: 90 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Pracownia Florystyczna EM Kosakowo to urocza kwiaciarnia zlokalizowana w Kosakowie. Działalność jest obecnie na sprzedaż, oferując świetną okazję dla przyszłego właściciela, który chce prowadzić własny biznes w branży kwiatowej.

Kwiaciarnia EM Kosakowo cieszy się doskonałą reputacją w społeczności lokalnej, dzięki wysokiej jakości usług florystycznych i szerokiemu wyborowi pięknych kwiatów i roślin. Pracownicy kwiaciarni są doświadczeni i kreatywni, posiadający umiejętność tworzenia pięknych bukietów, kompozycji kwiatowych i dekoracji na różne okazje.

Lokalizacja kwiaciarni jest dogodna, znajduje się w centrum Kosakowa, w pobliżu ruchliwych ulic i sklepów. Sklep jest przestronny i dobrze zaopatrzony w świeże kwiaty, rośliny doniczkowe, akcesoria florystyczne i prezenty.

Właściciel kwiaciarni zdecydował się na sprzedaż ze względu na inne zobowiązania lub inne okoliczności życiowe, tworząc okazję dla zainteresowanych osób, które chciałyby przejąć tę udaną działalność.
Kwiaciarnia ma stałą i zrzeszoną bazę klientów, a jej reputacja i lokalizacja stanowią mocne punkty sprzedaży.

W skład oferty sprzedaży Pracowni Florystycznej EM Kosakowo wchodzi kompletny sprzęt i wyposażenie niezbędne do prowadzenia działalności, wraz z aktualnym zapasem kwiatów, roślin i akcesoriów. Dodatkowo nowy właściciel może otrzymać wsparcie i wskazówki od obecnego właściciela przez pewien okres czasu, aby ułatwić przejście i kontynuację działalności.
(Lokal jest wynajmowany .)

Jeśli jesteś zainteresowany przejęciem kwiaciarni w urokliwym miejscu, jakim jest Pracownia Florystyczna EM Kosakowo, skontaktuj się z obecnym właścicielem, aby uzyskać więcej informacji, omówić szczegóły finansowe i dowiedzieć się, jakie są warunki transakcji. To wspaniała okazja dla pasjonatów kwiatów i biznesu, którzy pragną prowadzić własną kwiaciarnię i obsługiwać lokalną społeczność.


Nieruchomości i urządzenia

- Wyposażenie lokalu,
- kwiaty,
- akcesoria.


Wsparcie posprzedażowe

Tak.


Powód sprzedaży

Sprawy zdrowotne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków