Kompleks restauracyjno-hotelowy • Cena: 25 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Kompleks restauracyjno-hotelowy zapewnia możliwość organizacji wszelkich przyjęć okolicznościowych, wesel, konferencji, szkoleń, imprez na wolnym powietrzu , pobytu grup zorganizowanych. W obiekcie są zawierane kontrakty na imprezy z dużym wyprzedzeniem terminowym.


Nieruchomości i urządzenia

Forma obiektu została dostosowana do charakteru regionalnej karczmy o wielofunkcyjnej strukturze restauracji i obiektu konferencyjnego z miejscami noclegowymi. Cała inwestycja to dwa budynki dwukondygnacyjne, częściowo podpiwniczone. Budynki o łącznej powierzchni ok. 2500 m 2 położone są na 6,5h działce, co daje duże możliwości dalszej rozbudowy i zwiększenia pakietu usług. W części parterowej są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
Część gastronomiczna składa się sali restauracyjnej oraz dwóch sal szkoleniowo-bankietowych na 150 i 400 os. Budynek został wykonany z naturalnych materiałów, drewna - bal drewniany, kamienna elewacja ściany.

Część noclegowa obejmuje 26 komfortowo urządzonych pokoi 2 oraz 3 osobowych.
Obiekt położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, przy drodze krajowej S19 Lublin-Rzeszów, w odległości 20km od Lublina, dzięki czemu dojazd do większości atrakcji turystycznych w regionie jest ułatwiony (m. In. Nałęczów 29km, Kazimierz Dolny 45km).

Metraż części restauracyjnej: Parter 622m2; I piętro 1100 m2 oraz ogródek piwny o powierzchni 3048m2, parking dla gości o powierzchni 864 m2.
Metraż części hotelowej: to 905m2

Roczny obrót kompleksu plasuje się na poziomie 3 000 000,00zł.

Jednoosobowy właściciel nieruchomości prowadzi działalność gospodarczą jako osoba fizyczna i jest gotów udzielić merytorycznego wsparcia w przejęciu nieruchomości wraz z całym przedsięwzięciem. Istnieje możliwość dokupienia obok domu.

Przedstawiona cena (25 000 000,00 PLN) podlega negocjacji.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy kontaktu.

Tel. [dane ukryte]


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków