Know-how - firmy budowlane i pielęgnacyjne • Cena: 105 000 zł
 • Przychody: 480 000 zł
 • Dochody: 150 000 zł
 • Rok założenia: 2007
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Zainwestuj 105 tys. PLN w know-how i poprowadź własny serwis remontowo-budowlany i serwis pielęgnacji terenowej w wybranym województwie.

Obydwa serwisy wpisują się w to, co prowadzimy, czyli serwis obiektów sportowych.
Oferta ta skierowana jest do firm i osób, które zamierzają rozpocząć lub już prowadzą działalność budowlaną, lub serwisową (remonty) albo firm i osób wykonujących pielęgnacje terenowe. Dla firm i osób o takim profilu - działalność, którą oferujemy, będzie najlepszym dopełnieniem oferty.

Decydując się na ten zakup, zostaniesz wprowadzony na rynek budżetowy (przetargi i konkursy publiczne). Rynek, który jest zawsze wypłacalny i tym samym pewny do prowadzenia biznesu. Rynek, na którym będziesz mógł od razu startować do prac w kwotach do 130 000 euro. Wystarczy być z ww. branży, mieć odwagę i wejść w to razem z nami.

Rynek, na którym my wypracowaliśmy w 2022 r.:
* Obroty = 480 000 PLN netto (tylko z 1 ekipą (3 osoby))
* Dochód (30%) =150 000 PLN

Sprzedaję wiedzę jako zorganizowaną część przedsiębiorstwa. Wiedzę i doświadczenie, które zdobyłem, prowadząc ten serwis. Jest to system, który był sprawdzany przeze mnie przez ostatnie 3 lata i okazał się stabilny i odporny na COVID-19 i inflację. Dla zainteresowanych przedstawię moje wyniki finansowe.

Zorganizowana część przedsiębiorstwa, czyli co zaoferować, za ile to zaoferować, ile ludzi będzie potrzebnych, i co będzie potrzebne, aby to wykonać, a także co będzie potrzebne, aby zdobyć zamówienia.

Zorganizowana część przedsiębiorstwa to głównie:
- dostawcy,
- program zatrudniania i wynagradzania,
- program kontroli jakości,
- opis zadań dla wykonywanych prac,
- opis technologii,
- wykaz usług,
- wykaz produktów do zaoferowania,
- szkolenia i nasza pomoc w prowadzeniu biznesu,
- polityka cenowa,
- polityka jakościowa,
- kosztorysowanie (szkolenie z podstaw i opis jak kosztorysujemy),
- plan marketingowy na najbliższe 3 lata,
- platforma z ogłoszeniami publicznymi z każdej dziedziny z podziałem na województwa, - - outsorcing usług takich jak prawnicze, księgowe, BHP,
- baza firm startujących w przetargach,
- baza adresów potencjalnych klientów,
- baza cen, w jakich wygrywa się dziś przetargi (czyli wyniki konkursów).

W cenie jest też sprzęt do pielęgnacji boisk. Sprzęt, czyli maszyna samojezdna renomowanej firmy (SMG, Niemcy). Maszyna nazywa się Turf Boy2 i jest to maszyna z siedziskiem dla operatora i kierownicą. Napędza ją silnik benzynowy 16KM. Maszyna ta pozwala na wykonywanie pielęgnacji sztucznych traw. Bardzo dobra maszyna na rozpoczęcie tej działalności. Również od niej zaczęliśmy. Jest to maszyna używana.

Na koniec dodam jeszcze, że osoba, która kupi od nas wiedzę i otworzy własny serwis, będzie mogła także oferować generalne remonty lub budowę nowych obiektów sportowych. Rozwijamy się w tym kierunku i takie usługi świadczymy już na terenie całego kraju. Kupujący będzie więc mógł z tego skorzystać i razem z nami zbudować boisko w swojej okolicy. I razem z nami rozwijać się w tym kierunku.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Tak, pełne.


Powód sprzedaży

Rozwój przedsiębiorstwa.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków