Klubokawiarnia - Sala Zabaw dla Dzieci w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie • Cena: 145 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam Klubokawiarnię połączoną z Salą Zabaw dla Dzieci w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie.

Sala ma spore grono stałych klientów – dzieci, które w miłej atmosferze bawią się razem, a także rodziców, którzy miło spędzają czas przy kawie i czytaniu.

Sala jest miejscem cały czas rozwijającym się i lubianym przez dzieci oraz rodziców. Na osiedlu, na którym zlokalizowana jest Sala Zabaw wciąż przybywa nowych mieszkańców w powstających blokach w ramach nowych inwestycji, co sprawia, że grono gości Sali wciąż się zwiększa. Zdarzyło się kilkukrotnie, że z uwagi na przepełnienie gośćmi musieliśmy ograniczać chwilowo wejścia kolejnych osób. Ponadto Sala była wielokrotnie zajmowana na wyłączność na imprezy urodzinowe lub inne imprezy okolicznościowe dla dzieci organizowane przez wspólnoty mieszkaniowe.

Nasza Sala Zabaw z uwagi na jej kameralną atmosferę odwiedzana jest także przez gości z sąsiednich dzielnic Warszawy.

W Sali od piątku do niedzieli organizowane są przyjęcia urodzinowe dla dzieci, a w tygodniu każdego dnia organizowane są przynajmniej jedne w każdym dniu zajęcia i warsztaty tematyczne dla dzieci z udziałem rodziców. Sala bardzo dobrze prosperuje pod kątem sprzedaży pakietów urodzinowych, które zostały specjalnie przemyślane w oparciu o doświadczenie najlepszych animatorów współpracujących z Salą, przez co pakiety i tematyka urodzin dziecięcych wyróżnia się na tle konkurencji.

Sala jest wyposażona w „Magiczny Dywan” (podłogę interaktywną), która ma około 100 interaktywnymi gier dla dzieci. Poza tym dzieci spędzają mnóstwo czasu w konstrukcji zabawowej z piłeczkami.

Kawiarnia Sali Zabaw wyposażona jest w niezbędny sprzęt, m.in.: mini bar z szafkami, w 3 lodówki, część kuchenną, expres do kawy, sokowirówkę, tostery, mikrofalówkę, kompletne zastawy urodzinowe i wiele innych niezbędnych do funkcjonowania kawiarni elementów wyposażenia tego typu lokali gastronomicznych. Sala jest klimatyzowana i monitorowana z kilku kamer – z możliwością podglądu w aplikacji telefonu. Sala sprzedawana z jej kompletnym wyposażeniem. Lokal jest wynajmowany w ramach umowy z właścicielem. Właściciel lokalu jest bardzo życzliwy i zainteresowany długoterminową współpracą.

Ze względu na szeroki wachlarz zajęć i brak sezonowości, Sala może osiągać zyski przez okrągły rok.
Sala ma stronę www oraz fanpage na Facebooku i na Instagramie.

Podana cena jest do negocjacji. Zależy mi na pilnej odsprzedaży.
Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub na spotkanie aby uzyskać więcej informacji.

Proszę o kontakt jedynie osoby poważnie zainteresowane przejęciem tego rodzaju działalności. Poważnie zainteresowanym udzielę wyczerpujących informacji oraz umożliwię obejrzenia lokalu. Ponadto poważnie zainteresowanym zapewniam ze swojej strony pełną informację na temat prowadzenia tego rodzaju działalności, wszelkie niezbędne kontakty, jak również wsparcie dla nowego właściciela.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam pełne wsparcie


Powód sprzedaży

Względy osobiste

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków