Klub sportów walki • Cena: 70 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Klub sportów walki istniejący na łódzkim rynku od 2012 roku, o stabilnej pozycji, położony w świetnej lokalizacji – 100 metrów od ulicy Piotrkowskiej, przy Pasażu Shillera.
Ponad 600 m2 III- poziomowej powierzchni podzielonej na 3 sale treningowe (sala z ringiem – stójkowa, sala z matą – parterowa, sala z parkietem – taneczna i do treningu personalnego), dwie duże szatnie z pełnym zapleczem sanitarnym, biuro, gabinet masażu, recepcję i miejsce wypoczynkowe/kącik dla dzieci.
Klub honoruje karty Multisport, OK System i Fit Profit. Jest również partnerem programu Młodzi w Łodzi.
Klub ma szerokie zasięgi w mediach społecznościowych – 6500 like’ów na Facebook’u, 1000 osób „followujących” na Instagramie (konto założone w listopadzie 2018). Przy sprzedaży przekazujemy również dane dostępowe do strony www. Popularność w mediach społecznościowych, wiele organizowanych wyjazdów i eventów sportowych gwarantuje wysoką rozpoznawalność i zainteresowanie wśród ćwiczących oraz partnerów chętnych do organizacji wydarzeń sportowych i artystycznych.
Dysponujemy pełnym wyposażeniem potrzebnym do profesjonalnego trenowania sportów walki, zajęć fitness oraz ćwiczeń siłowych. Ring, różnego rodzaju worki i gruszki bokserskie, orbitreki, gumy, sztangi, brama crossfitowa, zaawansowane maszyny siłowe, ławki, piłki do balansu to tylko część oferowanego sprzętu.
Cena dotyczy:

obiektu z pełnym wyposażaniem i kadrą trenerską, w stanie gotowym do przejęcia biznesu i dalszego prowadzenia. Oferujemy pełne prawa do marki, cały potrzebny osprzęt do sportów walki, sprzęt fitness (bosu, stepy, kettle, sztangi, maty treningowe, TRXy itp.), wyposażanie siłowni (kilkanaście maszyn, sztangi, ławki, gryfy, obciążenie itp.), 100m2 maty treningowej, klatkę MMA, ring bokserski (wymiary upoważniające do organizacji oficjalnych ogólnopolskich turniejów), bramę crossfit'ową, Fitnet 3 - program do obsługi klientów i sprzedaży, komputer, pełne wyposażanie recepcji.

Chętnie przekażę wszelkie szczegóły drogą telefoniczną.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków