Klinika Urody w Warszawie • Cena: 315 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dobrze prosperującą, rentowną Klinikę Urody w świetnej lokalizacji w Warszawie, do płynnego przejęcia bez wpływu na pracę i obsługę klientów.

Klinika mieści się w zamożnej willowej „sypialni” miasta, na parterze wolno stojącego, reprezentacyjnego budynku, otoczonego zielenią.

Na powierzchni ok. 120 m2 mieszczą się 3 w pełni wyposażone gabinety kosmetyczne, 2 wydzielone stanowiska do manicure, 1 wydzielone stanowisko do pedicure, toaleta, łazienka z prysznicem i bidetem, przestrzeń socjalna, duża recepcja, pomieszczenie gospodarcze, małe biuro, strefa dla gości/na pokazy i małe spotkania, która może być niskokosztowo zaadaptowana na czwarty gabinet, taras zewnętrzny, miejsca parkingowe bezpośrednio przed kliniką, dostępne bezpłatnie dla klientów.

Klinika istnieje na rynku od ponad 5 lat i przez ten czas stała się miejscem znanym w okolicy, cieszącym się bardzo dobrą renomą i opiniami klientów (Google, Moment.pl/ Booksy, FB).
Posiada bazę stałych klientów z wieloletnimi relacjami, która rozbudowywana jest każdego miesiąca (główne źródło pozyskiwania nowych klientów to rekomendacje, reklama skierowana na pozyskiwanie klientów lokalnie – online: kampanie na FB, Moment Premium/Booksy boost i offline – gazetki/ulotki, reklama zewnętrzna).

Praca w Klinice oparta jest na wyselekcjonowanych markach premium, zestaw zabiegów jest przemyślany i dopasowany do różnorodnych potrzeb. Zespół na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i targach branżowych, śledzi trendy i nowości, by na bieżąco uzupełniać ofertę wraz z potrzebami klientek oraz w poszukiwaniu wysokomarżowych, modnych zabiegów. Zakres świadczonych usług: pielęgnacja dłoni i stóp, zabiegi kosmetyczne (twarz, ciało), zabiegi aparaturowe (twarz, ciało), depilacja, masaże, makijaż okolicznościowy i permanentny, medycyna estetyczna, dietetyka.

Klienci doceniają Klinikę za jakość wykonanych usług oraz profesjonalny i zaangażowany zespół, tworzący miejsce od początku jego istnienia, kameralny klimat i świetną atmosferę. Nie bez znaczenia jest także wygodny dojazd i bezproblemowe parkowanie o każdej porze dnia.

W ramach oferty oferuję przejęcie:
• umowy najmu na atrakcyjnych warunkach.
• logotypu oraz wszystkich znaków marki (w tym materiały drukowane)
• Strony internetowej z pocztą elektroniczną (domena opłacona do lutego 2023), profilu na FB i Instagramie, numeru telefonu, zdjęć wysokiej jakości – profesjonalna sesja zdjęciowa pracowników, miejsca i zabiegów, tablicy identyfikacyjnej przy drodze, reklamy zewnętrznej w lokalnym obiekcie sportowym
• umów z pracownikami i współpracownikami – 4 pracowników etatowych i 4 na umowach BtB (zaangażowany i godny zaufania zespół, związany z miejscem to duża wartość oferty)
• pełnego wyposażenia salonu i sprzętu, zapewniającego wykonywanie zabiegów z oferty (m.in. HIFU, endermologia, fala radiowa, fala frakcyjna, presoterapia, kriolipoliza, oksybrazja, infuzja tlenowa, mezoterapia). Brak umów leasingowych, cały sprzęt jest dostępny w kwocie transakcji.
• produktów profesjonalnych i detalicznych na stanie (wartość ok. 25 000 zł)
• Bazy klientów – obecnie w bazie 1,8 k rekordów, historia relacji i zabiegów (dostępne dane o wydatkach, wizytach, obrotach w systemie do zarządzania salonem)
• Know-how, bazy dostawców z relacjami i dobrymi warunkami współpracy


ZDJĘCIA SALONU, PEŁNA LISTA WYPOSAŻENIA ORAZ POZOSTAŁE SZCZEGÓŁY OFERTY DOSTĘPNE NA PRIV DLA ZAINTERESOWANYCH.

Decyzja o sprzedaży jest podyktowana zwiększonym zaangażowaniem w inny biznes i rewolucją w życiu prywatnym.

Oferuję wsparcie posprzedażowe, podzielenie się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na dalszy rozwój – do ustalenia adekwatnie do potrzeb kupującego.

Oferta idealna dla:
- osób z branży, rozwijających swoją działalność lub budujących sieć
- osób, które marzą o biznesie beauty ale nie chcą „stawiać” go od zera.Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia

kompletne wyposażenie Kliniki wraz ze sprzętami kosmetycznymi, baza klientów, stały zespół, marka


Wsparcie posprzedażowe

know-how, kontakty, doświadczenie, pomysły na rozwój


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków