Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii w Gdyni, prestiżowa lokalizacja, 5-letnia historia • Cena: 850 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 12
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii z bogatą historią działalności na rynku Trójmiejskim (ponad 5 lat). Lokalizacja w prestiżowym miejscu, w budynku klasy A i w lokalu o wielkości ok. 100 m2.

Wnętrza były adaptowane od stanu deweloperskiego, bardzo ładne, przeważające kolory to biel i szarość, w tym też szare płyty betonowe na ścianach i w zabudowie recepcji. W klinice są 4 wyposażone gabinety, funkcjonujące jako gabinety zabiegowo- diagnostyczne + sterylizacja, recepcja, poczekalnia, pomieszczenie techniczne i socjalne. Jest to miejsce tworzone z sercem i pasją. Miejsce klasy premium. Wysokiej jakości usługi, zespół specjalistów współpracujących na stałe z kliniką. Ponad 150 pozycji ofertowych w cenniku. Baza klientów w ilości ponad 3500 rekordów. Wdrożone oprogramowanie do zarządzania klientami, procedury funkcjonowania, regulaminy, procedury medyczne, polityka RODO. Strona internetowa w pełni działająca, a nowa odsłona w przygotowaniu. Aktywny profil na FB i instagramie.

Nowoczesny design we wnętrzach, stan mebli wręcz idealny.
Dogodna lokalizacja w prestiżowej dzielnicy- tuż przy głównej drodze dojazdowej pomiędzy Gdynią a Gdańskiem. Miejsca do parkowania na terenie okolicy oraz 2 miejsca postojowe dla kliniki pod budynkiem z indywidualnym oznaczeniem. Pełne oznakowanie logo na terenie budynków i okolicy.

Przekażę w dobre ręce temu kto będzie chciał rozwijać ogromny potencjał tego miejsca albo wykorzysta na inną działalność medyczną, np. specjalistyczne gabinety lekarskie.

Do rozważenia następujące warianty:
- kontynuacja całego biznesu czyli wynajmu w pełni przygotowanego lokalu wraz z przejęciem marki i bazy danych pacjentów ( ponad 3500 rekordów) , procedur itd. i kontynuowanie bardzo dobrej historii kliniki na rynku.
Lub
- przejęcie umowy najmu wyposażonego lokalu gotowego do prowadzenia działalności medycznej ( bez marki, bez know how, bez bazy klientów).
Albo
- ww. z wykupieniem bazy danych
Cena do negocjacji w zależności od wariantu.


Nieruchomości i urządzenia

Biznes funkcjonuje w wynajmowanym lokalu (100 m2), który może zostać przejęty w ramach kontynuacji umowy najmu. Jest też możliwość rozmowy o sprzedaży lokalu w późniejszym czasie. Szczegóły do ustalenia. Właściciel lokalu - elastyczny w tej kwestii i bardzo wspierający biznesowo.


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję pomoc we wdrożeniu do biznesu przez 3 miesiące od zakupu.


Powód sprzedaży

Zmiany w życiu osobistym.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków