Kawiarnie, restauracja, catering w Pile • Cena: 1 000 000 zł
 • Przychody: 3 000 000 zł
 • Dochody: 300 000 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 22
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Sprzedamy firmę działającą w branży gastronomicznej od 2016r. Na lokalnym rynku nasza marka jest rozpoznawalna o dobrej, stabilnej pozycji i wysokiej ocenie wśród gości i klientów.
Profil działalności jest bardzo kompleksowy z potencjałem olbrzymiego rozwoju w rozbudowie sieci własnej i franczyzowej, e-commerce i realizacji zamówień na wynos/ dowóz.
Lokale działają jako kawiarnie, cukiernie, sklepy piekarnicze, restauracja i pracownia cukiernicza. W skład firmy wchodzi również catering dietetyczny.

Sprzedaży podlegają:
1. Know-how. Model biznesowy od poziomu dostaw do księgi obsługi gości.
2. Marka, która jest liderem w swojej branży na lokalnym rynku.
Dzięki wytrwałej pracy i zaangażowanemu zespołowi zbudowaliśmy firmę o wysokiej rozpoznawalności w branż na rynku o zasięgu kilku województw. Realizujemy sprzedaż własnej marki kawy ziarnistej i wypieków.
3. Brend handlowy zabezpieczony zastrzeżonym znakiem towarowym. Daje to większą swobodę w działaniu i podnosi bezpieczeństwo inwestycji
4. Kontrakty na wykonanie usług i dostaw.
Realizujemy dostawy wypieków: ciast, tortów, monoporcji, ciastek itp. do hoteli, restauracji, domów weselnych, firm w regionie. Wykonujemy indywidualne zamówienia na słodkie stoły i imprezy okolicznościowe.
5. Dwie umowy franczyzowa w trakcie negocjacji.
6. Dwie strony internetowe i dwa e-sklepy, świetnie prowadzone Facebook i Instagram o łącznym zasięgu ponad 20 000 osób. Rekordowy post miał prawie 200 000 odsłon!
7. Sprzęt, wyposażenie, specjalistyczne auta i inne narzędzia niezbędne do prowadzenie biznesu.
Firma jest wyposażona w wysokiej jakości profesjonalny sprzęt światowych marek tj: Unox, Vibiemme, Faema, Hamilton, Robot Coupe itp. Meble budowane pod wymiar przez m.in. Stalgast, Agata Meble itp. Auta przystosowane do transportu żywności w tym ciast i lodów.
8. Zespół zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników.
Trzon firmy stanowią ludzie, którzy współpracują z nami od samego początku. Stabilność kadry pracowniczej gwarantuje duży komfort pracy a ich doświadczenie stanowi nieopisane źródło wiedzy i informacji.


Zasięg działania:
Gastronomia generalnie działa na rynku lokalnym, my poprzez połączenie kilku jej gałęzi rozszerzyliśmy zasięg w promieniu od siedziby do ponad 60km z dostawami bezpośrednimi B2C i do prawie 200 przy dostawach biznesowych B2B. Aktualnie nasze produkty można spotkać w miastach i okolicach Torunia, Bydgoszczy, Piły, Gorzowa Wielkopolskiego.

Miesięcznie obsługujemy około 10000 klientów.

Nasze placówki są zlokalizowane w galeriach handlowych i przy bardzo uczęszczanych traktach komunikacyjnych. Łącznie posiadamy 4 lokalizacje prowadzone przez naszą firmę i negocjujemy otwarcie dwóch we franczyzie.
Zajmowane lokale oparte o umowy najmu z bardzo atrakcyjnymi stawkami.
1. Lokal w najpopularniejszym centrum handlowym w mieście dla 90 osób o pow. 200m2 – kawiarnia, cukiernia, lodziarnia z szeroką ofertą brunchową i piekarniczą
2. Lokal przy głównej drodze na największe osiedle mieszkaniowe w mieście dla 25 osób o pow. ok 60m2 – kawiarnia, cukiernia, lodziarnia, sklep piekarniczy
3. Lokal typu take away o pow. 35m2 – kawiarnia, pączkarnia, cukiernia, lodziarnia
4. Restauracje z tarasem dla 80 osób z dużym zapleczem kuchennym, łącznie prawie 300m2 – kuchnia polska, włoska plus autorskie pomysły.
5. Pracownia cukiernicza prawie 100m2 (niezależna przy restauracji), w której tworzymy: ciastka, monoporcje, ciasta, torty również na indywidualne zamówienia
6. Catering dietetyczny produkowany w restauracyjnej kuchni.


Firma wyposażona w wysokiej jakości sprzęt gwarantujący bezpieczną prace i wysoką wydajność. Stabilny i oddany zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach. Kilka projektów w trakcie realizacji: kiosk do zamówień na wzór tych znanych z McDonald’s, aplikacja do składania zamówień na ciasta i torty przez telefon, umowy franczyzowe.

Biznes, w którym jest mnóstwo serca, pozytywnej energii i dobrych emocji. Ludzie, z którymi współpraca to przyjemność.

Atrakcyjne zyski, generowane co miesiąc, stabilnie, niezależnie od zewnętrznych warunków.
Dodatkowe informacje:
Poniżej zamieszczamy linki:

[dane ukryte]

[dane ukryte]

[dane ukryte]


Nieruchomości i urządzenia

ruchomy sprzęt i wyposażenie lokali - 500 000
nakłady inwestycyjne - 600 000
auta- 80 000


Wsparcie posprzedażowe

Dostępność i chęć kontunuowania pracy całego dotychczasowego zespołu w tym wszystkich managerów, baristów, cukierników i kucharzy.
Oferuję bezpłatne miesięczne wsparcie z możliwością przedłużenia do kilku miesięcy.


Powód sprzedaży

Zazwyczaj opowiada się o względach zdrowotnych, wypaleniu zawodowym itp...
Mógłbym wspomagać się również takimi wymówkami...
6 lat budowałem tę firmę, oddają jej serce, zaangażowanie, poświęcając czas rodzinny i prywatny.
Jestem przekonany, że znajdzie się ktoś kto poprowadzi ją lepiej ode mnie, połączy w coś większego, dopnie rozpoczęte projekty, wykorzysta drzemiący w tym zespole potencjał i możliwości.
Oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna!

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków