Kawiarnia z lodami na wynos • Cena: 60 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2023
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedaję z powodów rodzinnych (potrzebuję pieniędzy) gotowy i działający biznes w postaci stoiska z jedzeniem na wynos.
Stoisko znajduje się przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego, w pobliżu przystanku autobusowego i uniwersytetu.

Firma sprzedaje kawę na wynos, lody, lemoniady, mojito, slush, belgijskie gofry - naprawdę szeroki asortyment z wysokimi marżami.
Ponadto wszystkie produkty mają dodatkowe produkty, takie jak syropy, bita śmietana, owoce i tak dalej, które również przynoszą dobre zyski.

Firma ma również stronę na Facebooku z dużą liczbą subskrybentów i wysokim odsetkiem polubień (około 80% subskrybentów umieściło polubienie), a kawiarnie są oznaczone na mapach Google, gdzie również mają tylko wysokie oceny i pozytywne recenzje.
Z powodzeniem wprowadzono system lojalnościowy, z którego ludzie chętnie korzystają. Niedawno podłączono dostawę Glovo, z której ludzie również korzystają. Jest połączony z płatnościami bezgotówkowymi, Internetem, kasą fiskalną z zarządzaniem online z dowolnego miejsca na świecie, a także umowami ze wszystkimi niezbędnymi mediami.

Firma zainwestowała dużo pieniędzy i wysiłku, kupiła drogi sprzęt, logo i reklamy naklejone na stoisku zostały zaprojektowane przez profesjonalnego projektanta. Ale niestety okoliczności życiowe zmusiły mnie do sprzedaży firmy.

Wierzę, że w sezonie firma może generować dobry dochód, jeśli będzie odpowiednio zarządzana.

Podczas sprzedaży firmy przekażę wszystkie niezbędne dane, kontakty dostawców, przepisy i dostęp do sieci społecznościowych firmy.


Nieruchomości i urządzenia

Firma jest zarejestrowana jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i nie ma żadnych długów ani kredytów.


Wsparcie posprzedażowe

Pełne wsparcie posprzedażowe, zapoznanie ze wszystkimi procesami i innymi informacjami.


Powód sprzedaży

Z powodów rodzinnych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków