Innowacyjna firma technologiczna deeptech szuka inwestorów przed debiutem giełdowym • Cena: 500 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 30
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Gekko Photonics S.A. to polska firma technologiczna działająca od 2019 roku, której specjalizacją są autorskie, fotoniczne systemy pomiarowe (optyczne) oraz ich adaptacja do zastosowań przemysłowych i medycznych.

Naszym nadrzędnym celem jest demokratyzacja dostępu do precyzyjnych i nieinwazyjnych metod pomiarowych, a osiągamy to poprzez naszą własną, ekonomiczną i zminiaturyzowaną platformę technologiczną, wykorzystującą m.in. spektroskopię Ramana.

Nasza przewaga polega na wyspecjalizowaniu się w bardzo wąskim obszarze, którym jest tworzenie innowacyjnych podejść do miniaturowej i opłacalnej spektroskopii Ramana oraz pokrewnych metod pomiarowych. Naszym celem jest zastosowanie naszej technologii w nowych, dotąd nieopłacalnych dziedzinach (do tej pory spektroskopia Ramana była kosztowna, kosztująca kilkaset tysięcy euro). Nasza platforma znacząco obniża koszty produkcji spektrofotometrów, co umożliwia jej dostępność dla szerszego grona użytkowników oraz otwiera drzwi do wcześniej niedostępnych dziedzin zastosowań.

Jesteśmy zespołem pasjonatów nauki i ekspertów specjalizujących się w dziedzinie fotoniki i analizy mikrosygnałów. Nasz zespół składa się z 30 specjalistów, podzielonych na trzy niezależne zespoły projektowe.

Posiadamy trzy marki, pod którymi wdrażamy naszą platformę technologiczną w różnych branżach:

Spectrally - Autonomiczny system do monitorowania jakości produkcji chemikaliów w czasie rzeczywistym, służący przemysłowi i ochronie środowiska (w fazie komercjalizacji i pierwszych sprzedaży).

Nourica - Nieinwazyjna diagnostyka biomarkerów zdrowia na podstawie analizy ludzkiego potu (w fazie badań i rozwoju).

GlucoActive - Nieinwazyjny glukometr (w fazie badań i rozwoju).

Obecnie przygotowujemy się do debiutu giełdowego (w pierwszej połowie 2024) i serdecznie zapraszamy potencjalnych partnerów do współpracy.


Nieruchomości i urządzenia

Międzynarodowe patenty, prototypy urządzeń medycznych i przemysłowych, autorskie technologie, IP, know-how, 5 lat badań i rozwoju.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Ekspansja.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków