Imprezowy domek • Cena: 60 000 zł
 • Przychody: 120 000 zł
 • Dochody: 55 000 zł
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię biznes rozrywkowy na Gdańskim przymorzu. Czynsz za lokal to 3500zł. Firma istnieje od 07/2019. Lokal parterowy dzierżawiony od prywatnego właściciela, około 71m2 z przynależącą piwnicą o podobnym metrażu. Wyposażony w łazienkę z prysznicem i kuchnię. Ogrzewanie piec dwu funkcyjny na gaz. Obiekt zlokalizowany na przymorzu, obok żabki, sklepu całodobowego, cukierni i 3 punktów gastronomicznych. Przy budynku duży bezpłatny parking.

Wnętrze przeszło gruntowny remont w 2019 r. i na bieżąco jest ulepszane i modernizowane/ konserwowane. Ostatnio w maju cześć lokalu odmalowana systemem jäger mieniące się ściany w kryształkach, klimatyzacja 3 urządzenia i wentylacja.

Poważnie zainteresowanych zapraszam do kontaktu tel. Cena ostateczna 60000 zł nie jest wygórowana patrząc na to, iż w lokal zostało włożone ponad 100 tys. zł przez 4 lata, a zwrot tej inwestycji może trwać 12-16 miesięcy.


Nieruchomości i urządzenia

Cena dotyczy przejęcia biznesu (wynajem miejsca na imprezę/szkolenie itd.) z całym wyposażeniem (niektóre rzeczy nie są widoczne na zdjęciach), strona www, mail, nr telefonu, baza klientów dostępem do kamer alarmu i wszystkim co pozwala od razu kontynuować prowadzenie działalności, bądź poszerzenia oferty czy zmianę na inny rodzaj biznesu.


Wsparcie posprzedażowe

Wprowadzę nowego właściciela w tajniki biznesu, pomogę mu w pierwszym tygodniu prowadzenia biznesu będąc z nim na miejscu, pomogę w rozmowach z pierwszymi klientami, następnie przez dwa kolejne tygodnie będę służył pomocą telefoniczną. Zapoznam z systemem rezerwacji terminów, z obsługa programu do kamer oraz przekażę wszelkie kontakty do firm oraz ludzi, którzy będą mogli pomoc w razie awarii czy innych problemów związanych z tym biznesem.


Powód sprzedaży

Wyjazdy zagraniczne, biznes dla jednej osoby.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków