Import produktu z Brazylii, dystrybucja w Polsce • Cena: 30 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania biznes polegający na imporcie oraz dystrybucji ekologicznego cukru trzcinowego z Brazylii.

Jako działalność gospodarcza nawiązałem współpracę bezpośrednio z producentem i eksporterem EDIAL LTDA i uzyskałem wyłączność reprezentacji handlowej na terenie Europy dla produktu Rapa Sugar. Jest to nieprzetworzony chemicznie cukier trzcinowy powstały dzięki nowatorskiej metodzie obróbki trzciny cukrowej. Jest on bogaty w składniki mineralne i błonnik, dzięki czemu jest zdrowszą alternatywą dla cukru białego i cukrów trzcinowych dostępnych na polskim rynku.

Produkt jest pakowany w pół kilogramowe opakowania, konfekcjonowane jeszcze w Brazylii. Posiadam także polskie etykietki zaakceptowane przez WIJHARs. Posiadam certyfikaty jakości produktu oraz dokumenty z importu i oclenia produktu.

Dystrybucję rozpocząłem tylko na terenie polski, ale umowę na wyłączność mam na całą Europę. Oprócz dystrybucji detalicznej warto rozważyć sprzedaż hurtową. Produkt nadaje się także do przetwórstwa i wypieków.

Chcę sprzedać pracę już włożoną w ten projekt wraz z materiałami marketingowymi i próbką produktu, ze względu na brak czasu aby zrobić z tego pełnoetatową pracę. Na co dzień zarządzam firmą informatyczną i to był projekt na boku. O ile import da się tak doprowadzić do skutku, o tyle dystrybucja wymaga dużo większego zaangażowania.

Idealna oferta dla kogoś, kto już sprzedaje produkty ekologiczne i chce poszerzyć swoją ofertę lub szuka drogi importu z Ameryki Południowej.


Nieruchomości i urządzenia

Co oferuję:
- 1000 opakowań = 1 paletę produktu już sprowadzonego do polski w formie próbki
- Skonfigurowany sklep internetowy oraz domenę [dane ukryte]
- Działające i bogate w treść konta na mediach społecznościowych - [dane ukryte]
- Wydrukowane ulotki, ulotki premium oraz etykietki samoprzylepne
- Projekty graficzne powyższych
- Zdjęcia z 2 sesji zdjęciowych
- Filmy promocyjne z wykorzystaniem produktu przez Barmana


Wsparcie posprzedażowe

- Kontakt bezpośrednio do producenta
- Przekazanie umowy i pomoc w renegocjacji umowy o wyłączność na terenie Unii (Umowa jest po portugalsku i polsku, gdyż biegle władam portugalskim, natomiast angielski jest jak najbardziej wystarczający przy kontakcie z tym producentem)
- Informacje o procesie importu wraz z kontaktami (informacje o tym jak rozpocząć import z Brazylii są dość trudno dostępne)


Powód sprzedaży

Brak czasu, zbieram wkład własny do kredytu hipotecznego

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków