Handel internetowy - dropshipping, Allegro • Cena: 38 000 zł
 • Przychody: 1 600 000 zł
 • Dochody: 100 000 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Witam, w związku z zamknięciem jednoosobowej działalności gospodarczej i zakończeniem sprzedaży na portalu Allegro mam do zaoferowania sprzedaż ponad 28 tyś aukcji, które w większości wystawialiśmy ręcznie, samodzielnie, więc są dobrze dopracowane.
Firma została zarejestrowana w Styczniu 2018 r.
Średni miesięczny obrót jaki jest generowany to ponad 100 tyś zł ( w Grudniu rośnie 3-4 krotnie). Obrót w roku 2020 wyniósł ponad 1,6 mln, w 2021 tak samo około 1,6 mln. Do przedstawienia mam statystyki z baselinkera, dokumenty księgowe (ewidencja sprzedaży) oraz własne wyliczenia w excelu. Zysk brutto przed opodatkowaniem to około 7% - 8%
Obecnie współpracujemy z 6-cioma hurtowniami dropshippingowymi oraz dwoma producentami produktów. Sprzedajemy zatem częściowo w dropie a częściowo wysyłamy ze swojego magazynu. Tworzymy też swoje produkty pod indywidualne zamówienie klienta.
Rzeczy, które sprzedajemy z własnego magazynu to produkty z własnym grawerunkiem. Grawery wykonujemy na zegarkach, adresówkach dla psów, naszyjnikach.
Aukcje przerzucamy na Twoje konto allegro za pomocą baselinkera. Wskazujemy, które hurtownie łączyć na jednym koncie allegro, gdyż niektóre hurtownie wysyłają paczki szybciej (natychmiastowo) inne natomiast wolniej ( 24h). Dajemy kontakt do producentów od, których bierzemy na stan towar dobrze się sprzedający.
Jeżeli ktoś już sprzedaje na Allegro czy to w dropshippingu czy z własnego magazynu to ma okazje poszerzyć swój asortyment w szybki sposób.
Cena za aukcje + całe know how - 20 tyś
Cena za 3 szt. komputerów, drukarkę, dwa lasery ploterowe do wykonywania grawerów, imadła do zegarków i inne drobne narzędzia.. - 13 tyś
Cena za pozostały towar - 5 tyś
Mogę sprzedać aukcje allegro lub inne przedmioty osobno.
Przy wysokiej sprzedaży i dobrej obsłudze kont allegro zwrot z inwestycji w całości możliwy jest w ciągu 1 kwartału ( Pażdziernik, Listopad, Grudzień).
Oferuje również kilkumiesięczne wsparcie po sprzedażowe.
Więcej szczegółów telefonicznie/ e-mail. Zainteresowanych proszę o kontakt priv, tam wyślę linki do kont allegro i przedstawię więcej danych.


Nieruchomości i urządzenia

Wystawione aukcje - poświęcone kilka lat na wystawianie, zainwestowane kilkadziesiąt tysięcy.
Towar na stanie - Warty około 10000 tyś brutto - cena hurtowa
3 komputery- łączna wartość 7500 zł
drukarka wielofunkcyjna - 800 zł
ploter laserowy - 2 szt - łączna wartość 8 tyś


Wsparcie posprzedażowe

Oczywiście oferuje 2 miesięczne wsparcie po sprzedażowe. Dodatkowe wsparcie na telefon po upływie 2 miesięcy


Powód sprzedaży

Brak czas, pomysły na inny biznes, sprawy prywatne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków