Gotowa platforma internetowa ze strategią • Cena: 180 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Szanowni Państwo, oferujemy sprzedaż Startup’u, powiązanego z branżą HR. Jest to platforma internetowa ze sklepem, przeznaczona do celów edukacyjnych, rozwojowych, etc., gotowa do dowolnego dostosowania i wykorzystania.

Obecnie jest to jedyna na rynku platforma przeznaczona zarówno dla firm i klientów indywidualnych, umożliwiająca rozwój pasji i zainteresowań, poprzez kursy online. Jest ona stworzona tak, aby funkcjonować również jako platforma benefitowa dla firm, umożliwiająca pracownikom dostęp do wszystkich dostępnych kursów. Wpasowuje się tym samym w obecne trendy – dbanie o dobrostan, work-life balance i rozwój pracownika.

Naturalnie może ona zostać dostosowana do sprzedaży wszelkiego rodzaju treści. Platforma jest kompletna, w pełni funkcjonalna i gotowa do użycia. Po zakupie będą mieli Państwo możliwość skonfigurowania jej pod własne potrzeby.

Platforma jest oparta o popularny system zarządzania treścią WordPress, w wersji 6.2.2., dzięki czemu można ją bardzo elastycznie rozbudowywać o różnego rodzaju dodatki.
Głównymi modułami zapewniającymi platformie działanie są:
• LearnDash – moduł umożliwiający umieszczenie kursów,
• Buddy Boss - moduł odpowiedzialny za część społecznościową (komunikację pomiędzy użytkownikami i tworzenie społeczności).

Do platformy jest podłączony jest również sklep oparty na Woocommerce wraz z płatnościami PayU. Istnieje możliwość dodania płatności subskrypcyjnych (za dodatkową opłatą). Wtedy w ramach systemu sklepowego będzie można prowadzić sprzedaż jednostkową oraz abonamentową.

System jest w tej chwili aktualizowany, a wszystkie moduły mają ważność do lutego-marca 2024 roku.

Platforma oparta jest na serwerze dedykowanym: 2 CPU AMD EPYC, 4 GB RAM DDR4 ECC, Panel Direct Admin - serwer w przypadku zwiększenia ruchu można dowolnie powiększać (w ciągu 48 godzin można zmienić pakiet). Całość obecnie jest na hostingu LH.pl.

Po zakupie platformy otrzymają Państwo pełne prawa do zawartych na niej wartości intelektualnych. Aktualnie na platformie znajduje się 45 kursów, w tym ponad 300 lekcji o różnej tematyce: od podstaw szydełkowania, przez brydża sportowego, po kaligrafię.

Platforma jest własnością polskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferujemy również sprzedaż startup’u wraz ze spółką (za dodatkową opłatą). Dzięki kupnie platformy wraz ze spółką mogą uniknąć Państwo m.in. konieczności rejestracji w PayU. Spółka oraz platforma działają pod tą samą, charakterystyczną nazwą, przywołującą pozytywne skojarzenia.

Startup ma duży potencjał, wyróżnia się swoimi możliwościami, komunikacją i funkcjonalnością. Jest to gotowy produkt, oszczędzający potencjalnemu inwestorowi czas na budowanie nowej platformy oraz poszukiwanie pierwszych twórców.

Zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Przebranżowienie.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków