Gospodarstwo rybackie z hodowlą ryb łososiowatych, hodowla pstraga teczowego • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2000
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam stawowe gospodarstwo rybackie hodowli pstrąga, położone w okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Koniecpol.

Obiekt jest całkowicie samowystarczalnym produkcyjnie gospodarstwem pstrągowym, daje możliwości hodowlane od ikry po rybę handlową, jest obiektem nowoczesnym, przygotowanym do prowadzenia intensywnej produkcji rybackiej. Stawy zasilane są rzeka Białką Lelowską o przepływie 300-400 l/s, z kanałem betonowym o długości 300m. Obiekt składa się ze stawów tj. baseny betonowe sztuk 10 przeznaczone na narybek, 12 sztuk na rybę handlową o łacznej powierzchni 2760 m2 oraz 2 osadników o powierzchni 6800 m2. Drogi wewnątrz gospodarstwa są utwardzone, cały teren jest oświetlony.


Gospodarstwo posiada swoją wylęgarnie i podchowalnię wyposażoną w stacje uzdatniania wody o przepływie 5 l/s oraz podchowalnię narybku na wodzie rzecznej wyposażoną w mikrosita oraz lampy UV.

Dodatkowo na terenie gospodarstwa znajduje się budynek biurowo-gospodarczy z halą magazynową oraz mieszkalny w pełni wyposażony. Gospodarstwo wyposażone jest w ciekły tlen, 2 studnie głębinowe, 2 studnie napowietrzające, 2 samochody do transportu żywych ryb, agregat prądotwórczy o mocy 70kW, aeratory Linn sztuk 16, natleniacze firmy Linn 20 sztuk oraz wiele innych urzadzeń wykorzystywanych do codziennej pracy na obiekcie (tj. wózek widłowy, koparka, sortownica, pompy spalinowe, kosiarka itd.)
Gospodarstwo jest rownież wyposażone w pompy do zawracania wody na obiekcie.

Budynki, stawy i wszystkie urządzenia wodne są w pełnej sprawności użytkowej i produkcyjnej, są na bieżąco konserwowane i serwisowane.

Obiekt jest w całości ogrodzony. Wszystkie stawy posiadają niezależne doprowadzenie i odprowadzenie wody. Gospodarstwo posiada aktualny operat wodno-prawny, z pozwoleniem na pobór i zrzut wody (ważny do 2025 r.) oraz ugruntowaną na lokalnym i krajowym rynku pozycję. Uzyskiwana roczna produkcja to 150 ton, ale istnieje realna możliwość zwiększenia tej liczby. Cała wyhodowana ryba znajduje zbyt, na który to kontakt przekażą właściciele. Aktualni hodowcy służą też doświadczeniem które nabyli w ciągu 15 lat prowadzenia tej hodowli.

Kontakt dla osób zainteresowanych kupnem proszę o kontakt telefoniczny. Ewentualne zapytania można również zgłaszać drogą mailową. Z ogólnymi informacjami można się zapoznać na naszej stronie internetowej.Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków