Gabinet kosmetyczny w centrum Sopotu • Cena: 1 890 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2002
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Wysokodochodowy biznes: prestiżowy gabinet kosmetyczny z długoletnią tradycją - w centrum Sopotu.

Gabinet świadczy ekskluzywne usługi kosmetyczne od 20 lat. Był wielokrotnie nagradzany w ogólnopolskich konkursach za jakość świadczonych usług - jest jednym z najlepszych gabinetów kosmetycznych w Trójmieście.

Wysmakowana aranżacja wnętrza, dobrane z wyczuciem elementy wystroju czynią to miejsce wyjątkowym. Klienci mają się tu czuć luksusowo.

Lokal w nowej odsłonie - po generalnym remoncie wygląda znakomicie. Dwa lata temu wymieniono wszystkie instalacje, postawiono nowe ścianki, położono nowoczesne tapety. Na całej powierzchni: strefowe ogrzewanie podłogowe, wentylacja, klimatyzacja oraz sterowana centralnie muzyka. Wysokość lokalu: 3,5 m.

Wszystkie produkty użyte do wyposażenia wnętrz są najwyższej jakości (większość sprowadzana na specjalne zamówienia z zagranicy).

Na przestrzeni 37,5 m2 wyodrębniono:
- dwa niezależne pomieszczenia na gabinety (kosmetyczne lub medycyny estetycznej i dietetyki)
- strefę ze stanowiskiem manicure,
- poczekalnię z recepcją,
- toaletę,
- zaplecze socjalne.
Lokal urządzono zgodne z obowiązującymi przepisami Sanepidu. Powierzchnia została tak zoptymalizowana, aby w 100% wykorzystać potencjał tego miejsca.

Poczekalnia z recepcją to przyjemne miejsce pierwszego kontaktu Klienta z tym wnętrzem. Jest bardzo przestronne, ustawne i wyposażone w witrynę, w której prezentowane są produkty sprzedaży detalicznej.

Każdy z gabinetów ma wydzieloną strefę dla Klienta: z szafą na rzeczy osobiste i siedzisko. Stanowiska pracy dla zabiegowców (albo lekarzy albo kosmetyczek) są bardzo praktycznie rozmieszczone, aby zachować odpowiednią ergonomię pracy (blaty robocze, umywalki, szafki na urządzenia kosmetyczne, medyczne). Są doskonale doświetlone by wykonywać nawet najbardziej precyzyjne zabiegi, w tym z zakresu medycyny estetycznej.

Zaplecze socjalne z zabudową, z szafą dla personelu, i niewielkim kącikiem gastronomicznym z lodówką, mikrofalówką, ekspresem do kawy.
Wydzielone miejsce na sterylizację wraz z autoklawem oraz dodatkową umywalką.

Lokal posiada duże możliwości rozszerzenia działalności. Właścicielka miała w planie poszerzenie usług o zabiegi medycyny estetycznej. W chwili obecnej biznesowo wykorzystywane są 2 gabinety tylko 3 razy w tygodniu co generuje pokaźny i stabilny dochód z miesiąca na miesiąc. Potencjał miejsca jest na tyle duży, że przy niewielkim zaangażowaniu w zwiększenie oferty usługowej można zwiększyć dochód o dodatkowe 60%.

Obiekt może funkcjonować jako salon kosmetyczny, gabinet medycyny estetycznej, gabinet konsultacyjny dla lekarzy bądź dietetyka (dodatkowym atutem jest sąsiadujący gabinet stomatologiczny).

Stała baza klientów od lat gwarantuje nowemu właścicielowi uzyskanie przychodów już od pierwszego miesiąca działalności. W ramach przejęcia biznesu – możliwe jest przedłużenie zatrudnienia obecnie pracującego personelu.

Dużym atutem tej nieruchomości jest doskonała lokalizacja przy głównej drodze pomiędzy Gdańskiem i Gdynią wraz z możliwością bezpłatnego parkowania bezpośrednio przed budynkiem, w zatoczce, w której mieści się 6 samochodów.

Budynek w bardzo dobrym stanie, jasna elewacja, przyjemna architektura pośród zieleni. Duże przeszklenia w strefie wejścia do gabinetu, odrębne i dobrze widoczne wejście do lokalu, możliwość instalacji szyldu. System alarmowy Satel. Niskie koszty eksploatacyjne.

Czysta księga wieczysta. Szybki termin wydania.

Oferta sprzedaży na wyłączność Agencji NABA HOUSE.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
NABA HOUSE pomaga też w uzyskaniu kredytu hipotecznego.


Nieruchomości i urządzenia

Gabinety wyposażone są w eleganckie, elektryczne, podgrzewane fotele kosmetyczne typu „balerine”. Stan idealny. W ramach sprzedaży biznesu pozostaje całe wyposażenie i urządzenia: infuzja tlenowa „Intraceuticals”, Geneo ITP, Bloomea, Cryolift Filorga, oraz Higrometr (do badania poziomu wilgoci w skórze), sterylizator. Stanowisko do manicure w całości wyposażone: frezarka, lampa Led.


Wsparcie posprzedażowe


W ramach zakupu biznesu (lokal+ wyposażenie+ urządzenia+ produkty zabiegowe i detaliczne oraz przedłużenie umów z personelem+ korzystanie z istniejącej bazy klientów) istnieje możliwość wykupu dodatkowej usługi konsultingowej eksperta z branży medyczno-kosmetycznej w ramach miesięcznego abonamentu. Dzięki temu nowy właściciel szybko i bezkolizyjnie przejmie działający już biznes, zachowa płynność jego działania oraz uzyska zwiększony dochód dzięki wykorzystaniu i uruchomieniu pełnego potencjału tego miejsca


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży są względy osobiste (zmiana miejsca zamieszkania właścicielki).

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków