Funkcjonujący biznes z branży Beauty • Cena: 78 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Jedyne w swoim rodzaju studio w Warszawie. Świetna lokalizacja - duże skrzyżowanie Ul. Radzymińskiej oraz Ul. Młodzieńczej (Targówek). Nowoczesne świeżo wyremontowane w skandynawskim stylu. Miejsce zostało stworzone z myślą o szkoleniach z branży beauty, fotografii oraz do wykonywania usług typu: makijaż, stylizacja fryzur, stylizacja brwi, manicure.
Firma istnieje od 1,5 roku. Jest rozpoznawalna w branży. Posiada fanpage na Facebooku ok.2000 obserwujących oraz Instagramie ok. 1400 followersów. Współpracowaliśmy z najlepszymi ekspertami z całej Polski oraz z kilkoma zza granicy.
Studio posiada 70 m 2 powierzchni, typu open space. Na miejscu znajduje się 8 profesjonalnych stanowisk z wysokimi hokerami, 8 osobowy stół konferencyjny ( przydaje się w wielu sytuacjach min. przy szkoleniach, spotkaniach projektowych czy na rozstawienie cateringu ) . Oprócz tego na stanie znajduje się 30 dodatkowych krzeseł, które można wykorzystać przy prezentacjach dla większych grup. Warto wspomnieć, do pokazów został specjalnie zakupiony 55 calowy telewizor LG smart, który przekazuje obraz w jakośći 4K ( możliwość przekazu na life, prezentacje ).
Znajduję się tu również przestrzeń stworzona stricte pod fotografię - system teł podwieszanych, oświetlenie, niezbędny sprzęt fotograficzny. Odejście od tła wynosi 5m.
Zaletą studia są bardzo duże okna, które dają piękne dzienne światło. Łączna szerokość okien wynosi 9m, ich wysokość ponad 3m. W razie potrzeby istnieje możliwość przysłonięcia ich roletami, które zostały wykonane na wymiar. Okna świeżo obklejone folią perforowaną, która przepuszcza dzienne światło. Prosto ze studia znajduje się wyjście na duży taras od strony skrzyżowania. Na tarasie istnieje możliwość powieszenia 3 metrowego baneru. Przed studiem stoi flaga oraz w niedalekiej odległości bezpłatny baner o szerokości ok 3m.
Do studia przynależy własna toaleta, także po odświeżeniu.
Powierzchnia lokalu pozwala na aranżację według potrzeb i ewentualnego zwiększenia ilości proponowanych usług lub zatrudnienia personelu. Świetnie nadaję się jako szkoła dla wizażystów, stylistów oraz dla szkoleniowców z branży beauty. Sprawdza się przy wykonywaniu wyżej wymienionych usług. Można go również przekształcić na sklep kosmetyczny, hurtownię czy drogerię.
Gotowy lokal który nie wymaga zmian, wchodzisz ze swoim planem i działasz!
W budynku oraz w jego pobliżu znajdują się banki, hurtownia fryzjerska, biuro księgowe, sklepy spożywcze, McDonald, kebab, przystanki autobusowe ( świetny punkt komunikacyjny ).
Sąsiedzi pomocni, życzliwi. Wporządku wynajmujący.
Do lokalu przynależą 2 miejsca parkingowe na zamykanym parkingu. W okolicy także nie trudno w razie potrzeby o miejsce bezpłatne oraz parking płatny.


Nieruchomości i urządzenia

-8 profesjonalnych stanowisk ( toaletka z 2 szufladami, organizer na kółkach - 4 szuflady, wysoki hoker, lustro z oświetleniem o barwie neutralnej 4000 K, małe lusterko, śmietnik )
-1 stanowisko do manicure
-tablica White Board
-Dystrybutor Wody Fontis (opcjonalnie)
-2 Szklane witryny, do eksponowania towaru
-Telewizor Lg Smart wraz 55 cali z pilotem smart
-Stół konferencyjny, 8 osobowy
-30 krzeseł (w tym 22 składane)
-Biurko/recepcja
-Urządzenie wielofunkcyjne, drukarka, fax, skaner marki Hp
-Stolik 2 częściowy szklany (poczekalnia)
-Kanapa z obiciem kolorowym (poczekalnia)
-Nowoczesny żółty fotel (poczekalnia)
-Regał ze szklanymi półkami
-Każde okno ma swoją roletę (wykonane na wymiar )
-system podwieszanych teł fotograficznych ( 4 sztuki, które są obecnie na stanie )
-2 Lampy Softbox 60w
-Lampa Reporterska Quadralite Quanntumm 200ws
-Modyfikator do Lampy Reporterskiej Beauty Dish
-Stolik (Bufet) herbaciano-kawowy
-Ekspres do kawy Nespresso na kapsułki
-klimatyzator wolno stojący 3,9 kW
-duże lustro stojące
-duży wieszak wolno stojący na ubrania


Wsparcie posprzedażowe

Na wszelkie niejasności i pytania związane z biznesem odpowiem telefonicznie, do 3 miesięcy.


Powód sprzedaży

Czynsz w lokalu wynosi 3375 zł + opłaty licznikowe (ok. 300zł) miesięcznie.
Odstępuje z powodu spraw osobistych. Zachęcam do umówienia się na spotkanie w celu obejrzenia lokalu oraz uzyskania więcej informacji. Podana cena jest ceną do negocjacji.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków