Funkcjonująca szkoła wizażu i stylizacji w Rzeszowie • Cena: 80 000 zł
 • Przychody: 0 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2013
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam funkcjonującą szkołę wizażu i stylizacji w dobre ręce.
Szkoła funkcjonuje od 10 lat, prowadząc kursy dla dorosłych z zakresu wizażu, stylizacji oraz kreowania wizerunku.

Jest to firma, która świadczy wysokiej jakości usługi oraz posiada bardzo dobre opinie i referencje. Szkoła ma zaktualizowaną stronę www, prowadzone na bieżąco social media.

Posiadamy wpis do instytucji szkoleniowych, dzięki którym można pozyskiwać kursantów z UP.


Nieruchomości i urządzenia

Firma prowadzona jest w wynajętym lokum (dlatego osoba kupująca firmę może zdecydować czy przedłuży umowę wynajmu, czy zmieni lokalizację - lokalizacja ul. Jarowa na wylotówce z Rzeszowa w kierunku na Boguchwałę, natomiast komunikacja jest tam dobra, ponieważ pod budynek podjeżdża MPK. Ponadto pod budynkiem duży parking pomieści około 12 aut. Lokal piętrowy metraż 160 m2).

Szkoła posiada wszystko do prowadzenia zajęć z zakresu wizażu: regały z kosmetykami, akcesoria, lady kosmetyczne, lustra charakteryzatorskie, krzesła barowe.

Firma posiada 12 stanowisk kosmetycznych. Ponadto posiada urządzenia fryzjerskie do prowadzenia kursów z zakresu stylizacji fryzur oraz posiada wyposażenie fotograficzne, które pozwala na realizowanie sesji zdjęciowych fashion, beauty.

Firma posiada również stoły, krzesła do sali wykładowej, rzutniki, tablicę oraz zaplecze kuchenne. Szkoła posiada również własne materiały zdjęciowe realizowane w ramach kursów, które można wykorzystać do promocji kursów czy na social media, a także materiały szkoleniowe w postaci skryptów online (autorskie opracowanie), które wykorzystywano w ramach kursów.
Ponadto współpracujemy z wizażystami, stylistami, stylistami fryzur, fotografami na zasadzie B2B, którzy chętnie podejmą dalszą współpracę.

Brak zobowiązań finansowych oraz konieczności ponoszenia nakładów inwestycyjnych. Transakcja obejmuje nabycie wszystkich praw wynikających z zawartych umów, wpisu do instytucji szkoleniowych, stronę www, konto firmowe Facebook, Instagram, zniżki na kosmetyki oraz akcesoria w związku z współpracami z firmami kosmetycznymi, a także nabycie całego majątku niezbędnego do prowadzenia dalszej działalności.

Zainteresowanych serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji, umówienia się na wizytę oraz omówienia szczegółów sprzedaży. Zapraszam do kontaktu prywatnego osoby poważnie zainteresowane tematem.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy pakiet szkoleniowo-wdrożeniowy, aby przejęcie było jak najbardziej płynne.


Powód sprzedaży

Sytuacja rodzinna.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków