Franczyza Papuvege - Kraków • Cena: 159 000 zł
 • Przychody: 500 000 zł
 • Dochody: 180 000 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię franczyzę. Aktualnie franczyza prowadzona jest we foodtrucku w centrum Krakowa przy dworcu głównym. Marka ciągle się rozwija i jest coraz bardziej rozpoznawalna na Polskim rynku. W Krakowie wystartowała w marcu 2020 roku. Za nią 3 lockdowny, z których wyszła obronną ręką.

Na Google Maps widniejemy jako najwyżej oceniane miejsce w okolicy (4,9 gwiazdek), co samo z siebie przyciąga gości. Lokalizacja blisko dworca głównego również z roku na rok przyciąga coraz więcej stałych klientów, którzy akurat w tym czasie wybierają się w podróży. W tym roku otrzymaliśmy laureat Orłów Gastronomii z oceną 9,6. Na tle gastronomii w Krakowie jesteśmy jednym z najwyżej ocenianych miejsc. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele biurowców, z których pracownicy regularnie od pon - piąt przychodzą na lunch.

Odstąpienie obejmuje:
- Przepisanie umowy dzierżawy miejsca pod foodtracka w lokalizacji, w której znajdują się 2 inne foodtracki. Na miejscu jest ogródek dla gości, toaleta pracownicza, dostęp do wody. Cena najmu miejsca pod foodtruck - 1650zł netto w sezonie letnim, 1000zł netto w sezonie zimowym. W razie kolejnych obostrzeń możliwość negocjacji warunków umowy. Kaucja dzierżawy miejsca - 2000zł

- Przepisanie umowy z serwisami: Pyszne.pl, Wolt, Glovo, Uber Eats, Bolt i Krakowskie Smaki.

- Foodtrack z logotypem marki oraz pełnym wyposażeniem. Peugeot Boxer z lat 90 w bardzo dobrym stanie technicznym wraz z wyposażeniem, tj.: grill dwupalnikowy royal catreing, duża lodówka z zamarażarką, nowa frytownica 8l, butle gazowe, nagrzewnica, okap z wyciągiem oraz zlewozmywak z bojlerem nagrzewającym wodę.

- Dwóch dobrze przeszkolonych pracowników z półtorarocznym i rocznym stażem.

- Portale w mediach społecznościowych.

- Przepisanie umowy współpracy ze sprawdzoną firmą dowozową. Dzięki nim: obniżyliśmy koszty o 10% w portalu Pyszne.pl, zwiększyliśmy zasięgi zamówień na wynos do 6km w promieniu.

- Przepisanie umów z dostawcą gazu oraz z odbiorcą zużytego oleju.

- Wsparcie franczyzodawcy

- Opłata franczyzowa - 2000zł netto

POTENCJAŁ:

- Jak już wspominałem franczyza działa na rynku Krakowskim od marca 2020r. Pomimo twardego lockdownu i ciągłych obostrzeń stabilnie rozwija się i wciąż przyciąga nowych odbiorców. Potencjałem na rynku Krakowskim jest otworzenie conajmniej 2 dodatkowych lokalizacji.
- Możliwość wzięcia we franczyzę drugiej marki tej samej właścicielki z azjatyckim (również wegańskim) jedzeniem cieszącym się już sporą popularnością w innych miasta w Polsce. Możliwość wzięcia drugiej marki franczyzowej i połączenia jej już z istniejącą to bardzo rzadka okazja w tej branży. Koalicja dwóch brandów przyczyni się do zmiejszenie wielu różnych kosztów oraz przyciągnięcia większego grona klientów.
- Do tej pory rozwijamy się stabilnie bez użycia reklam ani promocji. Nowy właściciel angażując więcej uwagi w tym sektorze może znacznie zwiększyć zasięgi i dochody.
- Według opinii gości mamy najlepsze wege burgery w mieście. Cieszymy się dobrą renomą nie tylko wśród roślinożerców, ale również wśród osób na tradycyjnej diecie.

Proszę o kontakt tylko konkretne osoby.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Przeszkolenie od a do z jak prowadzić ten biznes.


Powód sprzedaży

Powody osobiste.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków