FITOMAT - automaty vendingowe w Warszawie za 95 000 PLN • Cena: 95 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2013
 • Liczba pracowników: 1
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z doskonałą ofertą inwestycyjną: firma vendingowa Fitomat, oferująca zdrowe przekąski i napoje w atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie jest do nabycia.

Marka Fitomat została zbudowana na idei zdrowego żywienia, przeciwstawiając się powszechnie dostępnej ofercie produktów vendingowych bazujących tylko na cukrze. Na przestrzeni ponad 10 lat działania, firma rozwijała swoja działalność zwiększając zasięgi o prestiżowe warszawskie korporacje i ośrodki akademickie, oferując pełnowartościowe produkty w nowoczesnych automatach vendingowych.

Co wchodzi w skład oferty?
• Znana i rozpoznawalna marka Fitomat
• 18 nowoczesnych i sprawdzonych automatów vendingowych:
o 4 Necta Samba (2016)
o 4 Necta Tango (2016)
o 10 Sielaff FS2000 (2009)
Każda maszyna ma atrakcyjne oklejenie z brandingiem Fitomat.
• 19 systemów Nayax - każdy Fitomat wyposażony jest w system telemetryczny oraz umożliwiający płatność kartą, zbliżeniowo, czy na przykład kartami kafeteryjnymi.
• 19 wrzutników Mars Cashflow Mdb 560, które są bezawaryjne i przeznaczone do polskiego bilonu.
• Bardzo duża ilość części zamiennych, dodatkowych sprężyn itp. Wszystkie maszyny są skonfigurowane, w dobrym stanie i sprawne. Z każdą jest kontakt online w czasie rzeczywistym.
• Cesję / przejęcie istniejących umów na wynajem powierzchni
• Domeny www:
o Fitomat (kropka) pl (wraz ze stroną www , profilem fb)
o Smartvending (kropka) pl
o Fitvending (kropka) pl

Podsumowując – do nabycia jest działający biznes jako całość. Wszystkie maszyny są w 100% moją własnością. Nie ma żadnego zadłużenia, kredytów, leasingów i cesji z tym związanych. Działalność jest prowadzona w formie jdg, transakcja jako sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

Skąd pomysł na biznes?
Fitomat jest polską firmą założoną przez byłych pracowników biurowych, których znużyła oferta dostępnych na rynku automatów. W poszukiwaniu energii podczas wielu godzin pracy za biurkiem, znajdowaliśmy w automacie jedynie cukier i masę pustych kalorii, po których czuliśmy się jeszcze gorzej.

Naprzeciw temu w 2013 r. stworzyliśmy Fitomat. Oferując zdrową i smaczną alternatywę dla snickersów i coli, oferowaliśmy klientom możliwość wyboru tego, co zdrowsze. Z czasem, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów oferowaliśmy również Fitomat Select - czyli nasze usługi w formie 50 / 50 – 50% zdrowych, fitomatowych przekąsek i 50% standardowych typu cola czy batoniki czekoladowe.
W roku 2019 firma osiągała ponad 30 tys. zł przychodu co miesiąc.

Dlaczego podjąłem decyzję o sprzedaży Fitomat?
Posiadam inne główne inne źródło dochodów, inwestycje i powiększającą się rodzinę. Ze względu na absolutny brak czasu na rozwój Fitomatów, zależy mi na przekazaniu tego biznesu tak, aby mógł się dalej rozwijać. A gwarantuję, że pomysłów na rozwój tutaj jest multum, co chętnie przedstawię zainteresowanym zakupem.
Co warte podkreślenia, Fitomat przetrwał trudny dla branży czas pandemii. A teraz, kiedy pracownicy wrócili do biur, nadszedł czas, aby przekazać ten biznes w inne ręce.

Dlaczego warto kupić Fitomat?
Oferta jest okazją inwestycyjną - za niecałe 100 tys. ZŁ, stanowiące mniej niż wartość samych maszyn i ich wyposażenia, nabywasz sprawnie prosperujący biznes, markę, materiały marketingowe, portfolio klientów na start i świetną bazę aby spróbować sił w biznesie od zera, lub wzbogacić istniejący biznes o zdrową żywność czy nowy model zautomatyzowanej dystrybucji. Musisz wiedzieć, że maszyny vendingowe są praktycznie bezawaryjne, co umożliwia prawdziwe „pasywne” zarabianie.

Gotowy jestem na przekazanie całego zgromadzonego know-how, kontaktów z dostawcami oraz pomysły na dalsze rozwinięcie działalności. W razie życzenia podpiszę zakaz konkurencji. Nie ma konieczności kontynuowania działalności jako skupionej i nastawionej na zdrową żywność.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i spotkania. Jestem poważnym człowiekiem, który działa szybko i konkretnie, gotowym by szybko sfinalizować transakcję.


Nieruchomości i urządzenia

18 nowoczesnych i sprawdzonych automatów vendingowych:
o 4 Necta Samba (2016)
o 4 Necta Tango (2016)
o 10 Sielaff FS2000 (2009)


Wsparcie posprzedażowe

Przekazanie know-how, doradztwo, cesja wszystkich umów biznesowych


Powód sprzedaży

brak czasu na rozwój biznesu

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków