Firma zajmująca się zielenią miejską oraz tartak



  • Cena: 2 999 999 zł
  • Przychody:
  • Dochody:
  • Rok założenia: 2000
  • Liczba pracowników: 16
  • Adres internetowy:
  • Charakter działalności:
    • ▪ Produkcja
    • ▪ Usługi
  • Zakres sprzedaży:
    • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest dobrze prosperująca firma zajmująca się m.in. zielenią miejską, tartakiem, projektowaniem ogrodów, itp.
Firma działa już ponad 20 lat na rynku południowowschodniej Polski, specjalizując się przede wszystkim w dbaniu o zieleń miejską. Należy do konsorcjum firm zajmujących się zielenią miejską.
Przez lata firma ta wyrobiła sobie wyśmienitą renomę, dzięki czemu wszelkie kontakty wysokiego szczebla stoją przed nią otworem.
Wraz z marką sprzedawana jest doskonale wykwalifikowana załoga, nowoczesny i specjalistyczny sprzęt a także nieruchomości związane z siedzibą firmy.
Powodem sprzedaży firmy jest przejście na emeryturę jej właściciela.
Po sprzedaży właściciel zapewnia swoje usługi (przez jakiś czas) celem wprowadzenia Nabywcy w kontakty, układy i inne tajniki tego biznesu.
Cena do uzgodnienia.


Nieruchomości i urządzenia

Wysoce wykwalifikowana załoga,
Specjalistyczny sprzęt,
Biuro, magazyny, hale


Wsparcie posprzedażowe

Wprowadzenie przez właściciela w kontakty itp.


Powód sprzedaży

Przejście na emeryturę

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12/hubraum
30-701 Kraków