Firma z nowoczesnym wyposażeniem taksówek szuka Inwestora • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Cabture wywodzi sie z pasji do podróżowania i chęci zrekompensowania pasażerom za stracony czas podróży. W czasie ponad trzyletniej pracy nad biznesem, doskonale zrozumieliśmy problemy związane z podróżowaniem i rozwinęliśmy ofertę biznesową, która je adresuje. Jesteśmy innowacyjni i działamy w sektorze rynku, gdzie nie mamy bezpośrednich konkurentów. Wyposażamy taksówki w dotykowe ekrany i systemy wifi, dając pasażerom dostęp do informacji, rozrywki i zwiększając jakość i bezpieczeństwo naszych taksówek. Nasz produkt nazwaliśmy CabTab.

Nasze średnie, miesięczne przychody w 2017 były bliskie 26,700 euro. Od 2014 roku zrealizowaliśmy ponad 1.2 miliona euro przychodu, z czego ponad 550,000 euro w 2016. Wszystko bazując na 98 zainstalowanych CabTabach. Aktualnie podpisaliśmy kontrakt z największą i najbardziej znaną firmą taksówkową w Amsterdamie - Tca. Do końca przyszłego roku zamierzamy wyposażyć ponad 1000 należących do nich taksówek. Kilka miesięcy temu osobiście poznaliśmy cały zarząd Dubai Taxi Corporation- jedynej firmy taksówkowej w Dubaju, która należy do rządu. Zostaliśmy przez nich zaproszeni do wyposażenia ich floty naszym rozwiązaniem. Rozpisali przetarg, w którym aktualnie uczestniczymy. Mamy wszelkie przesłanki wskazujące na zwycięstwo. W zeszłym tygodniu w Dubaju zdobyto kolejnego Klienta zainteresowanego wyposażeniem 2180 aut. Pod koniec roku zamierzamy również wejść do Polski.

Szukamy Inwestorów zainteresowanych formułą crowdfundingu. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki, a głównym powodem rundy inwestycyjnej jest to, że podpisaliśmy kilka kontraktów wartych miliony euro roczenie, ale z naszej strony musimy zainwestować żeby móc je wykonać. Przyjmujemy inwestycje od 1,000 do 120,000 euro od pojedynczych inwestorów.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków