Firma z branży ubezpieczeniowo-kredytowej poszukuje wspólnika/inwestora • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Poszukujemy wspólnika/inwestora, który w zamian za pakiet udziałów wesprze rozwój firmy z niebywałym potencjałem wzrostu. Oferta jest nietypowa i stwarza ogromne szanse dla osoby, która zdecyduje się na współpracę. Szczegóły poniżej.

Spółka zajmuje się pośrednictwem finansowym w regionie Zagłębia Miedziowego, jednego z najbardziej rozwiniętych ekonomicznie regionów Polski. Główne produkty to kredyty hipoteczne, których przyznawalność wśród naszych klientów wynosi 95% (z uwagi na wysokie i stabilne zarobki naszych klientów). Pozostałe produkty finansowe to ubezpieczenia oraz kredyty gotówkowe. Ponadto świadczymy usługę montażu paneli fotowoltaicznych jako autoryzowany partner (tylko 11 w całej Polsce) Hymon Energy. Uzupełnieniem naszej działalności są szkolenia biznesowe zarówno dla przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych.

Z racji rozbudowanej i "gorącej" bazy istnieje możliwość sprzedaży wszelkich produktów, niekoniecznie finansowych. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły.

Współpracujemy obecnie z 20 największymi zakładami pracy w regionie z 2 dużych stref ekonomicznych. Nasza obecna baza klientów wynosi 5 500 osób (rośnie automatycznie z miesiąca na miesiąc). Potencjał rozwoju bazy to ponad 30 000 osób tylko w tym regionie wśród firm, z którymi podpisaliśmy umowę. Możemy nawiązać współpracę z następnymi dużymi przedsiębiorstwami (kilkanaście kolejnych). Mamy również możliwość otwarcia filii w innych częściach Polski.

Kapitał zakładowy firmy to 1 655 000 PLN.

Przez wiele lat wypracowaliśmy doskonałe relacje zarówno z zakładami pracy i dużymi firmami, jak i ze związkami zawodowymi. Jesteśmy właścicielem największego klubu rabatowego w regionie, z którego korzystają wszyscy nasi partnerzy.

Warunki i zasady współpracy pozostają do uzgodnienia, konkretny powód poszukiwania wspólnika/inwestora przedstawimy telefonicznie lub na spotkaniu. Mile widziane osoby dysponujące czasem i doświadczeniem w prowadzeniu biznesu oraz osoby prowadzące podobny rodzaj działalności lub posiadające produkty, które będą idealnie pasowały do portfolio firmy.

Celem jest dynamiczny rozwój firmy, wprowadzenie nowych produktów, rozwinięcie sieci sprzedaży i zdobycie nowych rynków zbytu. Zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

W pełnym zakresie.


Powód sprzedaży

W dalszej części rozmów.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków