Firma z branży opieki nad os. starszymi poszukuje wspólnika/inwestora • Cena: 1 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 30
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet większościowy
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Poszukujemy wspólnika/inwestora, który w zamian za pakiet udziałów zaangażuje się w rozwój firmy z niebywałym potencjałem wzrostu. Oferta jest nietypowa i stwarza ogromne szanse dla osoby, która zdecyduje się na współprace. Szczegóły poniżej.

Spółka od 2015 roku świadczy usługi wykwalifikowanej opieki medycznej dla osób starszych, przewlekle chorych i osób z niepełnosprawnościami. Firma z powodzeniem zwiększa zasięg swoich usług, które do tej pory koncentrowały się na najbardziej wymagającym rynku w Polsce czyli w województwie mazowieckim. Od początku działalności przedsiębiorstwo ma dodatnie wyniki finansowe. Zysk netto oscylował na poziomie 1mln zł rocznie! Do tej pory obsłużyliśmy już ponad 1500 pacjentów, a liczba zatrudnionego personelu sięgnęła 180 osób.
Świadczone usługi są na najwyższym możliwym poziomie, co potwierdzają wyłącznie pozytywne opinie, rekomendacje samorządów oraz partnerów biznesowych, którzy mieli okazję z nami współpracować.

Firma oferuje pełny zakres wsparcia, zarówno usługi asystenckie, usługi opiekuńcze, w tym medyczne oraz opiekę pielęgniarską, fizjoterapię i konsultacje lekarskie. Ze względu na zakres wyróżniamy usługi godzinowe, opiekę dzienną, weekendową, wakacyjną lub całodobową z zamieszkaniem.

Spółka jest również w trakcie przygotowywania innowacyjnego rozwiązania z dziedziny teleopieki i opieki hybrydowej. W tym celu zostały zrealizowane duże inwestycje. Dodatkowo mamy potwierdzoną i otwartą drogę do dalszego finansowania pomysłu z funduszy BA i VC na kwotę 1,5mln zł. Projekt jest gotowy do implementacji i wprowadzenia na rynek. Spółka jest udziałowcem w innej dużej firmie zajmującej się obsługą finansowo-kredytową największych pracodawców z rejonu Zagłębia Miedziowego i ma dostęp do bazy ok. 20 000 potencjalnych klientów, którzy są idealną grupą odbiorów planowanego produktu. To ogromny potencjał do działania.

Warunki i zasady współpracy pozostają do uzgodnienia, więcej szczegółów dotyczących powodów poszukiwania wspólnika/inwestora przedstawimy telefonicznie lub na spotkaniu po uprzednim podpisaniu umowy NDA.
Mile widziane osoby dysponujące czasem i doświadczeniem w prowadzeniu biznesu czy zarządzaniu zespołem, osoby prowadzące podobny rodzaj działalności lub posiadające produkty, które będą idealnie pasowały do portfolio firmy.

Zapraszamy do kontaktu


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków